Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van aki hízott a nyári szünet...

Van aki hízott a nyári szünet alatt, és emiatt fél a szeptembertől?

Figyelt kérdés
Tudom ez egy buta kérdés,de úgy érzem sokat híztam a nyári szünet alatt,és félek,hogy e miatt piszkálni fognak...(kevés sport,sok nyaralás)Felek a tesi óráktól is,hogy a tesi tanárom beszól valamit a többiek előtt. Nyilván le fog menni a felesleg,teszek is érte mostmár,de azért kellemetlen,mert már a családban is mondtak h látszik h hiztam stb. 16/L 165/62kg 55kg-rol.

2017. aug. 12. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Ne aggódj, olyan korszakban vagy, amikor az ember még javában fejlődésben van, és ez meghatározza a későbbi életedet. Szóval inkább egyél többet és legyen rajtad egy kis felesleg, minthogy koplalj, stb., és megálljon ez a fejlődés.
2017. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is híztam méghozzá eléggé kigömbölyödtem és amikor felpróbáltam a tornadresszem hogy végre rávegyem magam egy kis testmozgásra hát eléggé nehezen ment és jobban bevágott mint szokott :/


Tesin is szoktam hordani ha kint tesizünk hűvösebb napokon a póló, nadrág alatt mert védi a derekam a hidegtől, meg nálunk ha torna anyagrész van akkor előnyös abba tornázni mint pólóba meg nadrágba legalább is én akkor csak dresszt hordok a fiúk legnagyobb örömére.


De mivel nem csak híztam hanem teljesen ellustultam és pár napja amikor már elég jó idő volt estefelé csak úgy elmentem kocogni egyet előtte, nyújtottam, meg erősítettem és igen csak éreztem 4-5 perc után hogy elfáradtam.


17/L

2017. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!