Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudják elhinni az...

Miért nem tudják elhinni az emberek, hogy máshogy nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam. Életmódot váltottam, mozgok is. Ettem 1300 kcal körül(odafigyelve hogy a ch ne legyen több 100 g-nál), nem fogytam. Megemeltem(mert ezt tanácsolták), úgy se ment(mindezt nagyon sok mozgással). Kipróbáltam a szétválasztó diétát,a paleot, azokkal se értem el eredményt. 600-800 kcal között ettem(azt viszont laktató és egészséges cuccokkal szedtem össze),lement. Most 800-1000 közt pont tartom,mellette napi 2 órát sportolok. Most nem hiszi el senki minek figyelek ennyire oda, mert jól nézek ki. Amíg volt rajtam,addig azt hitték, hogy akaratgyenge vagyok, biztos zabálok. Most meg azt kapom, hogy ehetnék még(azonnal hízok is,kipróbáltam),mert egészségtelen. Egyébként hozzászoktam,jól érzem magam,de már elegem van a beszólogatásokból.
2017. aug. 17. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy értékeidet nézesd meg.
2017. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Veszélyes, mert egy idejig nem érzed, hogy bajod van. Én is igy voltam. A környezetre való reagálásom volt az ami felébresztett hogy valami nem jó ( nagyon ideges lettem, hirtelen haragú, feszült, később fáradékony, a sport már púp volt a hátamon) de hát eszembe sem jutott a kaját hibáztatni mert hát én "nem is vagyok éhes". Aztán elmentem orvoshoz mikor egyszer rosszul lettem, ugy 1 év után és ő mondta, hogy elég sok mindenből hiányom van. De ez csak én vagyok. ... de ez igaz hogy tényleg egézségtelen, ez a fogyás főleg izombol fog menni később megáll, esetleg hizni fogsz, és te még kevesebbet fogsz errefel enn,i ami ne mondjam hová vezet. :(Szerintem kérdezz meg valaki szakértőt is...
2017. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány centi, hány kiló? Anélkül ilyen kérdésre nem lehet, és nem is szabad válaszolni.
2017. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy sportolni is kellet volna...és akkor lehet hogy beválik.
2017. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És illetve változatosan kell enni ha megoldható,és illetve ő lehetőség szerint 1600kcalt minimum be kellene vinni.
2017. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Olvassátok már el, 2 óra sport mellett tart súlyt 800-1000 kcallal.


Nos, ez az, amire a legtöbb ember nem képes. Párszáz kcalból fenntartani a működést, ez nagyon atipikus, senki sem tudja normálisan megcsinálni, bizonyára nálad már kegyetlenül optimalizál a szervezet, kérdező. Csökkent testhőmérséklet, rosszabb működés, ilyeneket várnék, kisebb csoda, hogy edzeni tudsz. Túl sokat hallottam ilyenekről, hogy azt mondjam, lehetetlen és tuti mindenki hazudik, de nagyon-nagyon misztikus számomra ez az egész.

Részvétem, én egy normál emberi anyagcserével is már rég golyó lennék, azt hiszem...


A beszólásokkal ne törődj, te tudod, mi van. Mindannyiunknak beszólnak ezért vagy azért. Én is elhíznék, ha úgy ennék, ahogy a legtöbbek szerint jó... Elég baj neked az, ami tényszerűen van az életedben evés terén. Nem tudom, mit hoz így a jövő, ráadásul ilyen kevés kalóriában a megfelelő tápanyagbevitel is sokkal nehezebb, nem férnek bele akármilyen ételek... Aminek megvan az előnye, aki boldogan zabál mindent, mert nem látszik meg rajta, az könnyebben megjárhatja később, mint akinek muszáj jó étrendre térnie. De nem tudom, mi lesz így veled, nem vagyok szakértő.

2017. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég buta lehetsz ha még nem mentél el orvoshoz.
2017. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az,hogy 800-1000 kalóriával és 2 óra mozgással tartasz súlyt az minden csak nem normális és egészséges.

Több oka is lehet ennek, tudni kellene az előzményeket elsősorban...gondolok itt arra,hogy mondjuk az előző pár évben hogyan étkeztél,mennyit ettél.

Egy teljeskörű laborvizsgálat az pedig kötelező lenne az esetedben.

2017. aug. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tehát nem eszel semmit (800 az lószar) és le is mozgod.


Bulimia-gyanú (NEM kell hányj hozzá :))

2017. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen étkezési zavarom,nem is akarok ennél se soványabb se kövérebb lenni,persze 1-2 kg mindegy, de ezt szeretném tartani. Vitaminokat és étrendiegészítőket is szedek, mert tudom, hogy nehéz lenne így megoldanom, hogy ne legyen hiányom semmiből.
2017. aug. 18. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!