Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez azt mutatja hogy nincs...

Ez azt mutatja hogy nincs elég kitartásom?

Figyelt kérdés

Már évek óta próbálok lefogyni, de egyszerűen nem megy. Voltam két dietetikusnál is, és tudom, hogy miket kéne nem és miket nem.

Miden nap lelkes vagyok, eltervezem, hogy edzek is,ez általában sikerül is, de aztán ahogy haladok előre a nappal, egyre kevesebb a lelkesedésem, estére mintha elfogyna az "erőm". Volt néhány alkalom, amikor sikerült leadnom 2-3 kilót de mindig visszajön, annyi, hogy legalább nem a duplája. Nem éheztetem magam, mert próbálok naponta többször kevesebbet enni, este 6 után nem enni, mozogni rendszeresen. Elismerem, hogy energiaitalt szoktam iszogatni, de nem napi szinten azért. De néha nem bírom ki, hogy ne igyam. Nálam ez a "cigi".

Májusban elhatároztam, hogy lefogyok 3 hónap alatt 10kilót, de azóta is csak 2 ment le. Nem tudom mit csinálok rosszul, de valamit biztos. Pedig szorgalmasan jegyzetelek, hogy mit eszek, mennyit edzek, kalóriát is számolok, betartom azt, amit még a dietetikus mondott.Talán beleuntam, de ha igen akkor azért mert semmi változás nem történik.

21 éves vagyok lassan 22 és belefáradtam, hogy nem megy. Ez lehet úgy hangzik, mintha sajnáltatni akarnám magam, de nincs így. Csak már nincs reményem. Ennyi idősen 83kg elég sok. És előre rettegek mi lesz ha kezdődik az egyetem mert, tudom, hogy a csoporttársaimmal a boltokban fogunk lógni az órák között és mindig sírhatnékom van ha bemegyünk ilyen helyekre.

Köszönöm annak aki ezt elolvassa!



2017. aug. 18. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen egyértelmű amit írsz.

Most betartod vagy nem?

Ha igen akkor megkéne nézetni magad mert valami nincs rendben ha így sem fogysz.

Ha nem akkor nyilván nincs meg az akaratod.

Sajnos ez ilyen, amíg nem kattan be valami a fejedben, hogy ennyi és mostantól lefogyok(nem ilyen tingli tangli módon) addig nem is fog sikerülni. Szerintem ne kinozd magad, próbáld tartani ezt a súlyt és majd egyszer nállad is eljön az ideje.

2017. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem látod át mit miért teszel, tudomásul veszed, hogy ezt kell tenned, de nem érted a hátteret l, ezért fogy el az erőd. Szerintem ásd magad a témába (női magazinok divat diétáit hanyagold, inkább szakirodalom!!) és próbáld meg újra! Csinálj egy naplót amibe vezeted mit eszel, mennyit edzel ezt mindennap jegyezd fel, ha sikeresne érzed pipáld ki, színezd ki! Kisebb célokkal haladj, először egy hét legyen teljesen színes, utána törekedj több időre, ha 1-1 nap nem is sikerül tökéletesen, akkor se add fel! Hetente, két hetente már érdemes figyelni a változást, de többféleképpen, csinálj képeket, hasonlitsd össze, írd fel a súlyod, mérd le magad különböző helyeken! Így teljesebb képet kapsz arról, hogy mennyit változol, ez nagy lendületet ad, hogy ne add fel! (célszerűbb így csinálni, mert gyakran nem változik a súly, de az alakod igen)!
2017. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!