Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 100 kiló vagyok, és az...

Ha 100 kiló vagyok, és az étkezésemen nem változtatok de elkezdek sportolni, változhat a testem?

Figyelt kérdés
Nem is álmodok arról hogy kevesebb kiló leszek de arról igen, hogy beljebb mehet a hasam, és szexisebb lehet a testem, formásabb lehetek.

2017. aug. 19. 11:45
 1/8 A kérdező kommentje:
És úgy még talán pár kilót le is adhatok ha annyi kalóriát beviszek mint amennyit megettem?!
2017. aug. 19. 11:49
 2/8 A kérdező kommentje:
*kalóriát leadok sporttal
2017. aug. 19. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

NEM. A sport hozzájárul, de nem véletlen mondják, hogy 70% az étkezésen múlik.


Hiába égetsz zsírt a sportolás alatt és utána, meg éjszaka, ha utána tönkre vágod a kemény munkádat egy csomó szénhidráttal, és ami zsír éjjel lement, az napközbe visszamegy.


Az étkezés duplán számít.

2017. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Etkezès vàltoztatàsa nèlkül az edzèseken belefektetett munka majdhogynem semmit nem er. 70%-ban a kajàn mùlik a siker.
2017. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én étkezés megváltoztatása nélkül kezdtem csak tornázni, alakot formálni; rendesen meglátszik a hatása, jobb az alakom.
2017. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ha eddig nulla deficited volt, sporttal pedig sokszáz kcal összejön, akkor szépen lefogysz. Ha többletben eszel, akkor pedig izmosodhatsz is, sport kérdése, mennyire és hol.
2017. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt még hozzáteszem, hogy ha egészen pocsék az étrended, nem egyszerűen sokat eszel ahhoz, hogy fogyhass, akkor azért ne várj sok jót. Fogyást igen, ha egyszer deficited lesz, de nem véletlenül koncentrálunk sokan a jó étrendre. Mondjuk a legtöbbünknek pont a deficit miatt fontos az étrend, akármilyennel nem tudjuk (könnyen) elérni...
2017. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy?
2017. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!