Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha megállt a...

Mit tegyek ha megállt a fogyás de nekem muszáj fogynom sport miatt? Milyen táplálék kiegészítő segíthet?

Figyelt kérdés

Utolsó 3 kilót egyszerűen nem tudom leadni. Volt, hogy 2 kg-ra voltam a cél testsúlytól (1 hete) de nem hogy lemenne, mindig visszaugrik egyet. Három hetet stagnáltam betegség miatt amikor nem figyeltem a diétára. Három hét múlva mérlegelés. 162/57kg/L.

Nagyon fel vagyok vizesedve is. Holnap megyek valamilyen táplálék kiegészítőért, ti mit ajánlatok, ami rendbe tesz és meglehet vele a heti 1 kg mínusz?



2017. aug. 20. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincsenek csodaszerek. Viszont ha vizes vagy, akkor azt kéne valahogy elveszteni, azzal könnyen lehet, hogy simán meglesz a cél, minden további nélkül.

A zsírból fogyás szükséges és elégséges feltétele a kalóriadeficit (főleg, ha jó az étkezés és izom is minimálisan megy le, akkor még arányos is vele a dolog), ennyi. Izmot nem akarsz veszteni, a mérlegelés miatt viszont neked a víz is számít, tényleg azt kéne levinni, nem tudom, mi a vizesedés oka. Normál esetben, ha nincs gond s úgy akarnál vizet veszteni, ajánlanám a glikogénraktárak lemerítését, amennyiben az nem zavar a sportban, de bizonyára azt teszi, ha szénhidrátosan eszel alapból...

2017. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a ketogén diétát ajánlom, aztán verseny előtt napokban egy szénhidrát töltést, így nem lesz gyengülés. De lemegy a felesleges víz, és 3 hét alatt valószínűleg zsír is.
2017. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!