Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne még fogynom?...

Mennyit kéne még fogynom? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, 167cm és 57-58 kg.

Július 24.-én elhatároztam, hogy le fogyok, mert nem éreztem magam jól a bőrőmbe és mert a tükörben nem láttam magam szépnek (a családomtól örökölt gének miatt minden kiló meglátszik rajtam, főleg a combomon, karomon, vádlimon és a hasamon.) ....akkor voltam 62kg, tehát eddig kb. 4-5kg ment le. (Voltam 67kg is még év elején de azt sikerült valahogy lefaragnom)

Sajnos ezt koplalással kezdtem és észrevettem, hogy kissebb lett a mellem és a fenekem. Mivel eléggé fejlett vagyok a koromhoz képest ezért még nem vészes de már most szeretnék egy lassabban tartó diétába kezdeni.

Mindenhol kerestem ehhez hasonlót de olyan ami nekem megfelelne, nincs. Ha esetleg valaki már ezen átment akkor az leírná, hogy milyen diétát követett? Nagyon hálás lennék :)



2017. aug. 22. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
13 évesen felesleges szigorú diétákat követni, koplalni. Egészséges életmód, száműzd az édességeket és mozogj sokat
2017. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nálam is pont ez van. Picit fogd vissza az evést, ne egyél annyit. Fontos, ilyenkor (bármennyire is hülyén hangzik), de lassan kell enni, jól meg kell rágni az ételt. 13 évesen ne csinálj szigorú diétákat, max. picit lájtosabbat. Ilyenkor a mozgás nagyon fontos, és ne legyen semmi cukor, csoki, stb. Helyette gyümölcs, olajos magvak (dió, mandula, kesudió, stb). Figyelj, hogy ne egyél nehéz, zsíros ételeket. És igyál citromos vizet. Remélem segítettem :)
2017. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!