Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok 166cm és 70kg....

18 éves vagyok 166cm és 70kg. szeretnék lefogyni min.60-ra. A futás kizárt mert a térdeim nem birják. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 18:08
1 2
 11/13 anonim válasza:
Próbáld ki a Gi-étrendet. Ezzel tényleg lehet változtatni az étkezési szokásokon. Ugyan nem egyik napról a másikra fogsz 10 kilót fogyni, de egy 2-3 hónap alatt sikerülhet, és szerintem jojo effektus sem nagyon lesz. Persze a mozgás sem lenne hátrány...úszni nem szeretnél? Egyébként nekem is hasonló problémáim vannak/voltak a térdemmel, félévente fogja magát és kimegy:D és ezért nem is mertem futni nagyon sokáig(rendszeres futásra gondolok), fájt is elég sokat, ha huzamosabb ideig futottam. De aztán elegem lett belőle, és megvettem életem első futócipőjét, és hidd el, hogy csodákra képes:D Érdemes megpróbálni (habár nem tudom, mennyire van rossz állapotba a térded), mert tényleg a futás a leghatékonyabb, ezzel az egész tested tudnád formálni. Esetleg még görkorcsolya?
2010. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

de az étrendes dolgok nálunk nem megoldhatóak,mert szüleimmel és két öcsémmel élek egy háztartásban és anyagilag se megoldható hogy nekem külön étrend szerint vásároljunk és fözzünk

19:51-es köszi sztem én is ezt fogom tenni, vagyis már el is kezdtem sztem ez a legmegoldhatóbb, bár a fehér kenyeret nehéz lesz elfelejteni :S, de tésztákat már hanyagolom

2010. máj. 31. 13:20
 13/13 anonim válasza:
Kitartás és ha már megindult a fogyásod néha bünőzhetsz is egy kicsit, de csak ha már ég lefelé a zsír. :) Sok sikert és ne add fel, kell egy kis idő, mire érzed a hatást!
2010. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!