Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyáshoz milyen zsírégető...

Fogyáshoz milyen zsírégető edzést csináljak?

Figyelt kérdés

már 2 hete csinálom azt a módszert miszerint,20 perc hasedzés ,és 20 perc mell edzés,illetve 20 perc futás..

ezzel az edzés tervel akartam lefogyni,izmosodni..

de néztem pár videót ahol azt mondták hogy a területi edzéssel(jelen esetben mell,has)csak az ott lévő izmokat erősítem,de a zsír nem tünik el onnan..és azt mondták hogy zsírégető edzéseket kell csinálni hogy ha szálkásodni akarok..és utána jöhet az izom..

a kérdés :ez így mennyiben igaz?és hogy tudnék fogyni,szálkásodni?milyen edzéssel?mert ajánlották még a HIIT zsírégető edzést..(és persze diétásan étkezek)



2017. aug. 30. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit zárójelben írtál, az a legfontosabb. Olyan mozgásformát végezz, amit a legjobban élvezel!
2017. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csinálj magas intervallumu edzéseket ,fuss ,ugrókötelezz (akár 800kcal óránként) biciklizz a kajára figyelj és ennyi kell a fogyáshoz .
2017. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!