Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan maradnak ilyen vékonyak?

Hogyan maradnak ilyen vékonyak?

Figyelt kérdés

Biztos tudjátok hogy YouTube-on vannak olyan csatornák akik azzal szerzik a nézetséget hogy egyszerre megesznek 8000-10000 kcal-t és mégsem híznak el tőle

Ez hogy lehet ?!?


2017. szept. 3. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy egyszer megeszel ennyit, nem fogsz jelentősebben hízni.
2017. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen sok étel, főleg ha térfogatra is nagy, rosszul hasznosul. Lehet, hogy kihányják, ha nem, akkor esélyes, hogy a következő napokban kevesebbet esznek (ez emberfüggő), s ez alkalmi dolog. A kalóriaátlaguk nem ad többletet, mitől híznának?


Vannak olyan emberek is, akik a szükségesnél többet éve sem híznak, az anyagcsere begyorsul több ételnél.

2017. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Ők fitnessesek, pár nap alatt úgyis eldolgozzák azt a "pár" kalóriát. Na meg cheat dayek is szoktak lenni az ilyeneknél, nem számít sokat 1 nap.
2017. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

tízezer, gyorsan betolt kalóriát nem tud a szervezet feldolgozni csak úgy..vagy kihányja, vagy citromot eszik még.. de akkor sem képes aludni, mert ki akar jönni.


tehát azért nem hízik, mert nem hagyja bent, hogy felszívódjon.

2017. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
58%

Úgy ahogy én is . Rengeteget eszek , de meg se látszik rajtam . Nem sportolok meg ilyenek . Nagyon durván vékony vagyok amimiatt voltam is dokinál mert nem tudok súlyt fel szedni , ha meg nehezen sikerül pillanatok alatt le megy . Doki csak vakarta a fejét , mert ilyennel nem nagyon találkozott mert sokakat nem érdekli . De engem ez zavar hogy ennyire vékony vagyok ... sok ismerős kérdezte már , hogy engem miért zavar , hogy vékony vagyok ők alig tundak fogyni én meg kb zabálok és semmi .... tudom , hogy a genetika is bele járszik , de valami tuti nem jó . Én rosszul érzem magam a börömben , hogy 190 centi magasan 17 évesen összvissz 57kg vagyok azaz csontváz .

Soha se tudni , hogy aki vékony az tesz érte valamit , ha nem akkor mi játszodik le a fejében mint nekem is sokszor kattog az agyam , és érzem , hogy valami nagyon nincs rendben . Sokan vékonyak akarnak lenni , csak nem tudják , hogy ez mennyire vacak ..

2017. szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös, és ki is vizsgált az a nagy tudású orvos, vagy csak széttárta a kezét?

Mert ha tényleg, de tényleg sokat eszel és mégse hízol (tegyük hozzá, hogy egy 17 éves fiú egy fél disznót is bevághat büntetlenül az ekkor felgyorsult növekedés és óriási kalóriaigény miatt), akkor anyagcsere/hormonbetegséged van.

2017. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
...vagy egyszerűen ilyen típus vagy, kedves második előttem író. Nem feltétlenül vagy hormonbeteg, nem kell a sok hülyeséget elhinni. A soványság más mint a kövérség. Nem terheli a szervezetedet semmi felesleges szr. Ettől önmagában semmi bajod nem lesz. Egyszer nem árt megnézetni magadat, de ne akarj betegséget hallucinálni oda, ahol nincs. Ez a mai zsírmánia öl... Járj el gyúrni, attól izmosodsz és máris jól fogsz kinézni. Egyél rendszeresen, mindenféle húst, halat, zöldséget és gyümölcsöt főleg. Ezekben van minden. :)
2017. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!