Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 50 kg-ból mennyi hónap alatt...

Bulimic Royalty kérdése:

50 kg-ból mennyi hónap alatt sikerulhet lefogynom 10 kg-t?

Figyelt kérdés

2017. szept. 8. 09:27
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok senki,kivel beszélsz Te "agyoniskolázott".
2017. szept. 11. 19:25
 22/26 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem,hogy továbbra is Miával szeretnék fogyózni.:) Igen izomból is szeretnék fogyni.
2017. szept. 11. 19:28
 23/26 anonim ***** válasza:

Figyelj

Azért tűnik ez a viselkedés helyesnek, mert a valamiért rosszul működő agyad (sok minden okozhat bulimiát, neked kellene rájönni az okára) ezt mondja neked. Olyan, mintha élne benned egy másik ember, aki irányít téged. Tudom, milyen ez, én anorexiás voltam, de volt nehány bulimiás tünetem is.

Az a baj, hogy amíg rá nem jössz, hogy változtatni akarsz ezen az életmódon, még a legjobb pszichológus sem segíthet rajtad. Legfeljebb kórházba kerülsz, ahol majd csövön keresztül felhízlalnak. Döntsd el te, hogy ezt akarod-e, vagy inkább most nekiállsz küzdeni és elindulsz az úton egy normális élet felé. Ehhez viszon ajánlott szakember segítséget kérni.

2017. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Már nem azért,de mi a francnak akarsz te fogyni? De komolyan...mekkora melled van? Vagy feneked?
2017. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,fogyni akarok,mert így nem érzem jól magam és nagyon kövér vagyok sajnos.:/ :( Hogyha elértem a célom vagyis az álomsúlyomat,akkor biztosan nagyon szép vékony leszek.:) :)
2017. szept. 20. 22:38
 26/26 anonim ***** válasza:

Pff

Minden étkezési zavaros így gondolja

Én is így voltam vele 50 kg-osan (168 cm)

Majd 48 kilósan szép leszek... Amikor annyi voltam, "le kéne menni 45-ig akkor tényleg szép vékony lennék.." stb. Az a baj, hogy sosem leszel elégedett a külsőddel, amíg meg nem gyógyulsz, még 25 kilósan is dagadéknak fogod látni magadat.

2017. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!