Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől híztam ma ennyit?

Mitől híztam ma ennyit?

Figyelt kérdés
Ma egyáltalán nem ettem sokat, sőt. Mégis 1,3 kilóval több vagyok mint reggel. Szerintetek ez mitől lehet? Számolom már évek óta a kalóriákat így tudom mennyit ettem, ami kevés is volt mégis rajtam van ez a felesleg. Ez zsír vagy mi lehet?

2017. szept. 9. 17:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mivel egy kg zsir 9000kcal nak felel meg nem létezik hogy egy nap alatt ennyit hiztál .

Reggel valszeg éhgyomorral nézted vagy rossz a mérleged.

2017. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen, reggel éhgyomorral néztem nagyvécé után.
2017. szept. 9. 20:06
 13/16 anonim ***** válasza:

Uuu a gomba az nagyon hizlal, 100 gram gomba a merlegen 2 kilot nyom.


Amugy komolyan, ez csak meresi pontatlansag es a napi ingadozasod.


Ne meregesd magad naponta, rosszat tesz a kozerzetednek, stresszelsz, megbetegited magad.

2017. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha iszol 1 liter vizet, az is +1 kiló...

Ha nem tudod helyiértéken kezelni az ilyen alapdolgokat, sose mérd magad nem reggel. Soha.

Nem mintha a reggeli mérésben +2 kiló azt jelentené, hogy híztál...


Bevittél 1,3*7000 kcalt pluszban? Ha nem, nem híztál 1,3 kilót, nyilván.

Ha nem is ettél pluszban, nem híztál semmit.

2017. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Komolyan mondtam a táplálkozási szakértőt.

Nem egészséges pszichológiailag ennyit aggódni.

2017. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát, arra nem gondoltál kedves kérdező, hogy valamilyen oknál fogva például a tested vizet tart vissza? Ha ennyire buta vagy - már ne haragudj - akkor minek kezdesz vele egy olyan folyamatba, ami nem csak fizikailag de szellemileg is destruktiv? Egyébként elmondanám neked, hogy a gomba a szervezet számára egy alig emészthető étel. Gratulálok, hogy sanyargatod magad. Szerintem sürgősen látogass el egy pszichiáterhez vagy csak egyszerűen nyiss ki egy biológia tankönyvet. Ez a mértékű sulyingadozas megengedett, csak ugye gondolkodni és tanulni meg kellett volna tanulni...
2017. szept. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!