Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sima diétával lehet fogyni?

Sima diétával lehet fogyni?

Figyelt kérdés

5 kilót szeretnék még, 16 kg lement már de 1 hónapra befejeztem, most újra neki fognék. Igazából ígyis jó vagyok már csak ki akarom próbálni hogy lehet-e fogyni CSAK diétával. Jó, azért fél vagy 1 óra mozgás benne van, mert iskolába sétálok.

Étrend!


Reggeli: 40 g zabpehely, 200 ml víz,100 g barack

Ebéd: 1 szendics ---> 55 g rozsos zsömle, 10 g vaj, 1 csirkemell sonka

Uzsonna: 200 g fagyasztott zöldség, 200 g csirkemell

Vacsora: 125 g paradicsomos konzerv tonhal vagy 125 g félzsíros túró vagy rántotta 2 tojás sárgájából és 1 fehérjéből.

Édesség: vmelyik ételt kiveszem és 2 tojásból 1 banánból palacsinta.


Sikerülhet?

17| L


2017. szept. 10. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet mozgás nélkül is fogyni, ha az elfogyasztott táplálék energiatartalma kevesebb, mint a szervezet által igényelt energia. Az étrended számolását meghagyom neked.
2017. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha napi fél óra séta a mozgás összesen akkor ez elég húzós kaja szempontjából. Zabpehely, gyümölcs, kenyér, banán. Ennél én jobban spórolnék a ch-val, inkább több zöldség és hús.
2017. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem egészen értem, hogy a rántottából miért pont a fehérjét hagyod ki?
2017. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Poénos az inverz rántotta :D Sokszor hasznos inkább a sárgájából többet enni, azt megértem :)


Nem számoltam ki, kissé kalóriaszegénynek tűnik, bár rólad se tudok semmit, amúgy jó kis ételek ezek :)


Második, ha az ember csak fehérjét és némi zöldséget eszik, az koplalás, nem rendes diéta. Kalória is kell, az sovány hússal nem megy és a zöldség sem segít sokat, csak ha olyan rengeteg ch, hogy übereli a fentieket...

2017. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, a kérdésre nem válaszoltam. Igen, mozgás nélkül is lehet fogyni s 1 óra séta mégis jobb, mint a semmi.
2017. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na beírtam a kalóriabázisra, a rántottát alkalmazva vacsorának, édességgel, dehogy vettem ki valami ételt, így is 1000 kcal, koplalás.

A fehérje okés, a zsír talán épphogy megvan, ha van még hozzáadott zsír a fentieken túl, sok nem kell...

A ch nekem 105g lett (a zöldség fajtáját nem tudom, persze, de sok vizet valószínűleg nem zavar), határozottan szénhidrátszegény étrend ez, igazán nem tudom, kinek mi baja van vele.


Egyél még egy kis ch-t, persze zsírt is lehet.

2017. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!