Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sporttal és diétával szeretnék...

Sporttal és diétával szeretnék fogyni 12 kg-ot, hogyan álljak neki? Tudtok tippeket?

Figyelt kérdés

Milyen ételeket fogyasszak? Milyen sport a legjobb zsírégetésre, testformálásra?

Úgy szeretnék fogyni, hogy az alakom inkább háj helyett izomból álljon... A felesleg a fenekemen, combomon, és sajna már a hasamon is van :(

Most tudok csak neki állni a sportnak is..

174 centi vagyok és 69 kiló :(

És 56-57 kilósan voltam a legjobb formámban és azt szeretném visszanyerni...

Régebben napi 10-20 kilómétereket futottam, elég jó tempóban, elég jó formában voltam, de már örülök, ha lefutok 5 kilométert, meg igazából a futást már nem csinálhatom úgy, mert van egy kis csípőproblémám...

21/N



2017. aug. 8. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden nap van ilyen kérdés, pörgess kicsit vissza! Az 56-57 kiló, lehet, hogy kicsit kevés.
2017. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat......inkabb 2 kgt kene fogyj max 5-ot! Miert akar mindenki palcikalenni? Kepet kuldj privatba es aakkor megmondom hogy mennyit kene fogyj!
2017. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem voltam pálcika 57 kilóval...
2017. aug. 8. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogyan étkezel?

Ne drasztikus kalória megvonással akarj fogyni. Egyél rendesen, napi 3-4-szer, tápláló, egészséges ételeket. Sok friss zöldség, gabonafélék, nem zsíros húsok. Főleg párolj, főzz, ne ránts, ne olajban készítsd az ételeid.

Finomított szénhidrátokat, cukros, zsíros ételeket kerüld. Szintén kerüld a szénsavas, cukros üdítőket, lehetőleg csak vizet igyál, vagy teát (cukor nélkül).

Reggelire én zabkását ajánlok, nagyon változatosan lehet elkészíteni, finom, tápláló, laktató.

Futáson kívül milyen lehetőséged van sportolni? Súlyzós edzést javasolnék, az nagyon szép formát ad, én is azt csinálom. Nem kell félni a súlyoktól, nem leszel tőle hirtelen férfiasan izmos.

Hajrá! :)


27L

2017. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. aug. 8. 12:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan mozgásformát kellene keresned, amit élvezel, különben kínlódás és feladás lesz belőle.
2017. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha súlyzós edzést választanál, de nincs terem a közelben, akkor ajánlom a saját testsúlyod.


[link]


Nekem ez az oldal baromi sokat segített. Minimális angoltudás szükséges, de úgyis látszik a képeken, hogy mit kell csinálni.

Kitartás!

18/f

2017. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!