Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha elkezdek...

Miért van az, hogyha elkezdek enni, akkor csak eszek és eszek, és nem bírom abbahagyni, csak ha már kipukkadok? Ez valami betegség?

Figyelt kérdés

2017. szept. 18. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem is betegség, de valami lelki, esetleg fizikai probléma. Bár ha tényleg nem bírod abbahagyni, akkor muszáj, hogy lelki legyen.


Ez rendszeres vagy mi van? Mert nagyritkán nekem is vannak olyan napjaim, amikor nehezen lakom jól vagy csak jólesik sokat enni. Beteggé mondjuk nem eszem magam, van, aki igen?

2017. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem csalonapon van ez.Elhatarozom ma mindent eszek es sokat..mindig elrontom tuleszem magamat..kisertes van aznap es nem birok leallni (2hetente van ilyen) igy a csalonapbol nem jo nap lesz hanem sz@r..de mostmar probalok fugyelni h ne egyem tul magam csak amennyi jolesik.De nagyon nehez hiszen tobbi napon szigoruan csak a megengedett mennyiseg,csalonapon meg elkap a zabaroham
2017. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem betegség, egyszerűen nem tudod kontrollálni mi az elég. Egyszer kell rávenned magad, hogy mi az a mennyiség, amivel jól is laksz, viszont nem túl sok, és azt tartani.
2017. szept. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a gyomrod az erősebb mint a fejed.
2017. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Tem te veszed a kaját.
2017. szept. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
""Nem
2017. szept. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez van hidd el. Pedig ezelött olyan szigorúan tartottam a dietat,sose volt tele a hasam,alig ettem. De mostanában nem megy,mindig halalra zabalom magam,majd elcsattan a hasam de még ennék és eszek is:D nem tudom meddig tart ez az állapot,remelem leszokok rola. Mindig elhatarozom,h többet nem falom tele magam,de eddig nen sikerült még betartani:/ helyette próbálom,hogy teleiszom magam löttyökkel,de az se segít. Ha van valami megoldás ,ötlet ellene irjatok,erdekel engem is:)
2017. szept. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem betegség, csak nincs önuralmad, akaraterőd, és most próbálsz valami kibúvót találni hogy ez nem a te hibát hanem betegség.
2017. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De ha depresszióval kezelnek, akkor lehet betegség is, nem?
2017. szept. 19. 10:47
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet betegség is, persze, csak sok esetben nem az, 2 mondatból nem tudhatjuk, pont nálad mi van. De akármi is, ha jó étrenden, némi önuralommal nem oldódik meg, akkor lelkileg kell kezelni.


Ha nemrég önsanyargattál s még csak pár napja tart, akkor viszonylag érthető s várható, hogy elmúlik hamar (nem mintha röviden is jó lenne, mert nyilván megterhelő), depressziónál bizonyára neccesebb.


Még abban sem vagyok biztos, hogy tényleg túl sokat eszel vagy csak neked úgy tűnik, mert olyan is van.

nyilván nem pukkadsz ki, de vajon mit értesz alatta konkrétan? Én azt, hogy már fáj a hasam, annyit ettem, ez az, amit nagyon nehéz megcsinálnom a természetes védekező reakcióim s a hedonizmusom miatt (de van az a lelkiállapot, csak nem zsinórban több napon át. jobb étrenden ez sokat szelídül). Ha csak alaposan jóllaksz s több tényleg rossz lenne, de még nincs gond, csak kicsit lelankadsz és egy ideig emésztesz, az még szolidabb eset, azon pl. én nem akadok fenn.

2017. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!