Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az étkezéssel fogyhatok...

Ezzel az étkezéssel fogyhatok 96kg-ról?

Figyelt kérdés

Sziasztok.26/l vagyok.96 kg vagyok..Terhesség alatt kb 25 kg-t híztam.Most bele keztem a diétába,jobban odafigyelek mit eszem. Sztetek ez így jó?:

Reggeli:Kávé édesítővel fehérítőporral. 6 óra

Tízórai:Egy műzliszelet cerbona csökkentett cukortartalmú és egy natur joghurt.,vagy 3-4 szelet pufibúza felvágottal 9-10 óra

Ebéd:Itt nincs mindig időm magamnak külön főzni így sok esetben azt eszem amit a család.De ha van időm bulgurt,főtt-párolt zöldségekkel,húsok, levesek 12óra

Uzsonna-vacsora: Chia magos zabkása egy cukormentes joghurttal,vagy 1-2 tojás főzve,vagy sütve pufirízzsel zöldséggel. 5 óra fél 6 fele

Kenyeret nem eszem már most egy hete egyáltalán,vizet kb 1,5-2 liter/nap,édességeket cukrokat kerülöm.A sportot még nem iktattam be,de ha lemegy pár kg arra is sort kerítek. Kb. 3-4 kg fogyást szeretnék egy hónap alatt elérni.Sztetek jó ez az étrend.Köszi a válaszokat.Kalóriát nem akarok számolni,egyszer megpróbáltam nekem nemjött be az állandó mérecskélés.Válaszokat köszönöm.


2017. szept. 21. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ez nagyon kevésnek tűnik, nehogy rosszul legyél!
2017. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
ÉS mondjuk ha NEM szénhidrátot meg cukros vackokat kajálnál?
2017. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tamuska válasza:
Zabot este màr ne egyél ill.pufi rizst is reggelire max tizoraira.Este ehetsz turot is pl feherjeporral keverve vagy cottage cheest zoldsegekkel.
2017. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez így éhenhalás. Semmi értelme a fogyóKÚRÁKmak, mert abban a pillanatban, ahogy abbahagyod, több jön vissza. Jojó, ami megviseli a szervezetet. Tartható, laktató étrend kell, pl. reggelizni kell, tartalmasan. Ennél lényegesen több zöldséget és gyümölcsöt egyél, napi 5 adagot (kb fél kilót).
2017. szept. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mirtiádész ***** válasza:

Szerintem ezt így hamar meg fogod unni...:/

Próbálj meg változatossab étrendet kialakítani, ami nem túl sok kalória, de laktató. Ha annyit szeretnél fogyni.

Szerintem ne akarj magadnak kitűzni egy időpontot arra, hogy mikorra szeretnél lefogyni, mert inkább lassabban fogyj le, mint hipergyorsan és utánna ugyanolyan gyorsan jön vissza...

Az edzést akár most is beiktathatod. Persze ha van időd.:)

Ha szereted ehetnél mondjuk halat is.:)

2017. szept. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez ránézésre iszonyú koplalósnak tűnik. Az ebéd ismeretlen mennyiség, a többi pedig minimális. De ha nagy az ebéd és jóllakott, energikus vagy így s lehetőleg még élvezed is ezt a táplálkozást, akkor működhet.


A világon senki meg nem mondja neked, hogy ismeretlen kalóriaigény és kalóriabevitel mellett mennyire tempósan fogsz fogyni...


A fő, hogy válts életmódot. Máshogyan is lehet fogyni, de sokkal tutibb és tartósabb, jobb, ha nem kúraszerűen fogyózol, hanem rendesen eszel, olyan étrend mellett, ami megadja neked, amit kell és ami mellett nem kívánsz túl sokat enni, csak amennyi megfelelő.

2017. szept. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el a müzliket,szénhidrátokat,bolti müzliszeleteket és társait,még a pufirizst is,mert igy ez kinzás kb ,koplalsz,és az első adandó alkalommal felzabálod majd a hűtőt.Én majdnem 100 kiloval mentem szülni,60rol indultam.Már csak 10 kilo maradt rajtam.

Reggel én is csak tejeskávét tudok inni,édesitővel.Tízóraira gyümit eszek,ebédet rendeset(meloban eszek) de köretből csak 1/3 mennyiséget vagy ha választani lehet akkor salátát kérek hozzá.Estére meg ha itthon vagyok akkor rengeteg zöldséget eszek,husokat,halat,tojást,tejterméket,ezeket nagyon jol lehet kombinálni.

Ha gondolod irj rám priviben szivesen küldök recepteket is.

(irom ugy hogy párom válogatós,fiam -egyik- gluténérzékeny,de meg tudom oldani h mindenkinek jo legyen)

2017. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!