Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok h nem ehetitek...

Hogy bírjátok h nem ehetitek a kedvenc kajátokat?

Figyelt kérdés
Én nem tudom magam rávenni a diétára, megőrülnék :S utáloma zöldséget..:S kivéve a görög sali hozzávalóit.De ha meglátom a kedvenc alapanyagjaimat a hűtőben nem tudom megállni :( meg hát anyu se úy főz itthon és nincs itthon ilyen kaja..
2010. máj. 27. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Látod ezért kell Norbi diétázni, mert akkor eheted csak délelőtt! Szerintem minden más fogyókúra hülyeség mert a végletekig nem tudod tartani!
2010. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, nekem is ez a véleményem, ha elkezdtem egyszer abbahagyom mert lesz egy olyan pillanatom..és dupláját meg nem akarom felszedni mert akkor nem ért semmit az egész
2010. máj. 27. 17:05
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg mindenkinek rá kell jönnie hogy azzal hogy nem azt eszed "amit akarsz" magadnak teszel jót. Délelőtt délután eszed meg, akkor is egészségtelen. Nem azt mondom hogy soha ne egyél meg egy szelet pizzát vagy a mekibe is salátát egyél, de ne váljon rendszeressé, és mindennapossá a mű kaják fogyasztása. Igenis az egészséges ételek is finomak. Csak utána kell olvasgatni, sokan azt hiszik hogy az egészséges táplálkozás csak salátából áll pedig nem. Egy pizzát, palacsintát , sütit is el lehet készíteni egészségesen, és itt most nem arról beszélek hogy attól még ugyanannyi kalória.Szerintem valamit valamiért. Akinek jó alakja van az biztos nem csipszekkel és pék sütikkel érte azt el.
2010. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

norbi ugyanolyan szarság, mint a többi eszetlen diéta


edd nyugodtan a kedvenc kajád...és állj neki sportolni!

2010. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
17:19-igaz :D
2010. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És akinek a kedvenc kajája, jó kis saláták, halak , sovány húsok, korpás zsömle, natur joghurt, túró, gyümölcs stb..?? :D:D:DD
2010. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent eszek,amit régebben is.Hétfőtől kezdtem a fogyót,eddig könnyebb,mint hittem.

Sőt,a héten ettem 1kocka csokit,meg ma két harapás nutellásbuktát,mert otthon hagytam a kajámat és nagyon éhes voltam,osztálytársam meg azt mondta,hogy akkor is eszek belőle,nem érdekli,hogy fogyózok,mert a végén összeesek.


Egyébként szerintem a lényeg a mértékletesség.Tésztás ételt is eszek,ha az van,de feleannyit,mint régen.Amihez csak lehet eszek salit.Pl.:a héten 2x csirkemell pörköltet ebédeltem,de csak egy maroknyi tésztát ettem,és sok salit.

Sok folyadékot iszok(vizet) és mozgok.

Már most jobban érzem magam,pedig csak 4 napja csinálom.

(amúgy b. 5-6kg-t akarok leadni).

15/L

2010. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
18:03 : végre egy értelmes 15 éves lány. Nagyon ritka vagy !!
2010. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ésszel kell belátni, hogy mik azok a dolgok, amikre szüksége van a szervezetednek, és tudatosan kell étkezni. Kell a zöldség, a gyümölcs, a fehérje, a teljes kiörl. gabona. Nem kell a finomított cukor és liszt.

A szervezeted működése magasról lesz*ja, hogy neked mi a kedvenc kajád. Ha egészséges dolgokat eszel, egészséges leszel, ha nem, akkor hosszú távon elhízol, megbetegszel.

Ha valamit szeretsz, lehet enni mértékkel. De csak az agyatlanok ragaszkodnak foggal körömmel ahhoz, ami árt nekik.

2010. máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azt írtad, nem szereted a zöldségeket, csak a görög saláta hozzávalóit... Akkor azokkal kezdj valamit, variáld őket.

Ehetsz olyat is amit szeretsz, csak ne sokat. Meg semmiből se sokat... Ne az legyen, hogy egyik nap bezabálsz, mert úgy érzed nem tudsz tovább fogyózni, másnap meg megbánod és csak két almát meg egy pohár vizet iszol...

Igyál sok vizet. Ja, és ami még fontos: FOKOZATOSSÁG.

És mozogj minél többet.

Remélem valamennyit sikerült segítenem.

15/L

2010. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!