Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Méredzkedésnél miért van ez...

Méredzkedésnél miért van ez így? Segítsen valaki, mert tényleg megőrülök.

Figyelt kérdés

Ma olyan 10 óra körül megmértem magam és a mérleg 93 kilót mutatott.Jó,akkor egy kicsit sokkolva voltam.Ugyanis 2 hónapja még 82 voltam.

Reggeli után egy órával méredzkedtem.

Aztán azt mondták,hogy méredzkedjek ruha nélkül,teljesen meztelenül.Ezt is kipróbáltam,akkor már csak 91 kg-ot mutatott a mérleg.

Akkor is úgy érzem ez sok.

Egy héten 6-szor edzek, kardió és erősítő is.

Egészségesen eszem...napi max.2-szer eszem szénhidrátot...reggel meg ebédre.

Mindenki azt mondja,hogy fogytam...

Én amikor látom magam tükörben,látom,hogy milyen baromi formás lett a fenekem és a lábam...a vállam és a karom felső része...

Azt mondják,a mérlegre nem kell hallgatni,mert nem az a mérvadó,hanem ha centikben méred a fogyást.

Ez nálam azért necces,mert rengeteg feles bőröm van a combomon,hasamon és a karomon.

Lehetséges,hogy izmot is növesztettem a fogyással együtt?

Eddig fogytam is.Miközben egyre szebb lett például a hátam meg a vállam.

Mennyire számít bele a súlyba a lógó bőr?

Tudom,hogy hülyén hangzik,de most jelenleg olyan hangulatba kerültem,hogy edzeni nem akarok,erősítő edzést tartani pláne.Kardióhoz sincs ma kedvem.Enni sem akarok.Csak lefeküdni és végigaludni a napot.

Szar érzés.

Tehát,a felesleges,lógó bőr miatt is nyomhat többet a mérleg?


2017. szept. 23. 11:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mi ez,hogy nem vagyok képben?

170 cm vagyok.A deficit meg egy ideig működik,aztán meg belassul a fogyás.

Akkor okoska,mondd már meg légyszi,mitől stagnálhat egy ember fogyása,ha egyébként egészséges?

A túl soktól hízok,a túl kevéstől fogyok.

De ha stagnálok(márpedig stagnálok),más magyarázat nincs,mert ha ha híznék,akkor az látszódna,ha tükörbe nézek.

A fogyásom megállt.Többet mutat a mérleg 5 kilóval.

Viszont nem jött föl rám zsír.Ezt onnan tudom,hogy látom magam a tükörben.Viszont az az 5 kiló akkor mi?

Csak izom lehet.

Látom,hogy a zsír alatt a karomon,szépen fejlődött izom van,a lábam is bitang jól néz ki,bár még ott is van némi zsír.

Tehát többet mutatok,viszont nem zsírosodtam,akkor ezek szerint az az izom.Vagy víz is,nem tudom.

Tehát a fogyásom megállt.És ezért jött az izom.

Mert heti 6-szor edzem,3 óra intenzív kardió és 3 erősítő edzés súlyzóval,és nyilván saját testúllyal.Van kar és has napom és láb napom.

Azt mondják vagy fogysz,vagy izmosodsz,a kettő együtt nem megy.Rajtam izom nőtt.

Csak ki voltam akadva a számokon.Mert 60 kg-ig biztos nem állok meg.

Csak kéne egy megoldás,hogy újra fogyjak heti legalább 1 kg-t,mert izmosodni nem akarok tovább.

2017. szept. 23. 18:57
 12/15 anonim ***** válasza:

170 centisnek elég a 60 kiló súly. Ezt állítsd be, és meglátod hány kalória kell. szerintem pont elég az 1500 naponta.


amúgy a lógó bőrre a legjobb, ha úszni jársz, de főleg melegvizes medencébe két órát naponta.


kifeszül.

2017. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Gondolom, lány vagy. Nekünk nőknek havi kb. 0.5 kiló izom a max., amit fel tudunk szedni, és ahhoz is a legjobban kell edzeni. Tehát az egész biztosan nem izom. Nem azért, mert kalóriadeficitben vagy ( a vőlegényem is deficitben van január óta, 30 kilót fogyott, és úgy izmosodott-most kezd látszani, hogy nem úgy megy az edzés, mintha pluszban lenne.), hanem mert naturalban lehetetlen pár hónap alatt 5-8 kiló izmot felszedni egy nőnek.


Attól, hogy a bőröd lóg, az nem utólag nőtt oda, eddig is ott volt, tehát az nem plusz súly. Vagy jött zsír, csak nem látod (javaslom a fénykép készítését a tükör helyett, azt másképp látja az agy), vagy vizesedsz durván. Javaslom a ch csökkentését és inkább a zsír növelését, és mmegprobalhatsz kevésbé sózni, megnézed, változtat-e valamin. A sportolást ne hagyd abba, jól kinézni kemény meló, te feladnád az első nehézségnél? Ha könnyű lenne, akkor mindenki jól nézne ki...

2017. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ajj istenkém :DD

Hidd el 170 cm-hez 90 kilóval nem fog még lelassulni drasztikusan a fogyásod. Elszámolod magad, ezen nem kell megsértődni. 5 kg izmot meg hótziher, hogy nem pakoltál magadra ilyen rövid idő alatt NŐKÉNT ráadásul.

2017. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja és centizd magad, mert a stagnálás nem feltélen jelenti azt, hogy nem fogysz/hízol, én is volt, hogy stagnáltam egy ideig, de centiben fogytam.
2017. szept. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!