Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez most hízás? Megőrülök?

Ez most hízás? Megőrülök?

Figyelt kérdés
Nos menzesz előtt állok,immár 2hete késik,terhes nem vagyok tesztektem,mensi jeleimegvannak,nekem mindig ennyit késik,a puffadás viszont nem..kb. 1 hét a hónapból mikor nem vagyok felfúvódva..mert a testem tartja is vissza a vizet a köv.mensi miatt. A normál súlyom 56kg,de a víz miatt meg hasonlók mensi előtt ez felmegy 58 körülre..így is van ez 3 hete folyamatosan..nem eszek sokkal többet,mint amit ilyenkor szoktam ,ma reggelre mégis kereken 60kg lettem....most akkor ugye nem híztam..?? két napja még 58 volt..ide oda ugrál a súlyom mensi előtt,soha nem voltam 60kg mióta 5 éve lefogytam,miért bolondul így meg a testem?? Mi köt meg bennem ennyi cuccot,vagy hízás ez??? :(
2016. jan. 3. 07:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Nézzétek el nekem a hibákat,a telefon nem mindig engedelmeskedik :( !!!
2016. jan. 3. 07:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a víz miatt mutat ennyit a mérleg, de az is lehet, hogy az ünnepi finomságok kúsztak fel. :) ne aggódj, diétázz és igyál sok vizet. Egyébként a métleg sem biztos, hogy pontos. Én jártam már úgy, hogy auonos időpontban két otthoni mérleggel 2 kg eltérést tapasztaltam.
2016. jan. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén telefonról írtam, bocsi a hibákért.
2016. jan. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A testsúly trükkös dolog. Engem az irritál néha, hogy amikor erősen szénhidrátszegény étrendre váltok, akkor az eddigi -2 kg vízvesztés mostanában nemes egyszerűséggel elmarad. Semmi logika nincs benne. Még ha ki is tapasztalod, hogy milyen változásokra hogyan reagál a tested, meg tud lepni. Türelem, várd ki, mi lesz, illetve csináld, amit kell, ha nem eszel túl, nem hízhatsz (hirtelen extrém anyagcserelassulás sem reális)...
2016. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!