Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogy tartottatok ki az...

Ti hogy tartottatok ki az első pár hétben?

Figyelt kérdés

Mert ugye az a legnehezebb... Megszokni, hogy máshogy eszel, hogy sportolsz, hogy nemet kell mondj a túl sok egészségtelen dolog zabálására...


Én pár éve lefogytam 11 kilót, úgy, hogy az első 3 hétben egy szerelmi bánat miatt alig ettem valamit. Így amikor átálltam a tudatos életmódváltásba, akkor könnyebb volt, mert már eleve hozzászoktam ahhoz, hogy kevesebbet eszem.


Sajnos visszahíztam az évek alatt, és nem tudom, hogy nyomjam át magamat ezen a kb 3 héten, amíg hozzászokom. :D Nektek hogy sikerült?


2017. szept. 23. 12:22
 1/3 anonim válasza:
51%

Szia!

Nekem apukám úgy fogyott le kb 20 kilót, hogy naponta csak három mandarimt evett (termesztesen nem az egyik naprol a masikra kezdte) és mellé étrendkiegészítőket evett. Aelősször egyre kevesebbet evett aztán most tart a szintentartás kategóriájában. Naponta gyuúr és főleg csirkemellet eszik

2017. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az eleje volt messze a legkönnyebb. Nem hiányzott még semmi (az inkább évek után jött), sok volt a kalória, jobbak az ételek, mint valaha s persze ott volt a friss kemény elhatározásom :) Pár ételcsoportot elhagytam, mégsem volt benne különösebb nehézség.

Jó életmódra váltottam, ami nem volt önsanyargatás, lassú fogyással, így nem volt semmi gond, sőt.

Jó, bele kellett jönni, eleinte kissé korlátozottan ettem, de azért nem volt vészes.


A mozgás az más, de a fogyásom zöménél az nem sok volt.


Kétlem, hogy ami az első nap nehéz, azt valaha is megszoknám, olyan kell, ami az elején is megy (főleg mert 1 napot nem csinálok úgy, hogy ne élvezzem s ne legyek jóllakva).

2017. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne vásárolj túl sok kaját, ne legyen tele a kamra... Nekem ez bevált.Naponta megyek boltba, és szigorúan csak annyit veszek,amit betervezek aznapra. Így ha otthon vagy, és nassolnál, nincs mit. Sokkal könnyebb így magamat fegyelmezni.
2017. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!