Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek löttyett lesz a...

Szerintetek löttyett lesz a bőröm ennyi fogyástól?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy a csúcs sujjom 74 kg és 168cm. Már elindultak a kilók lefelé szerencsés vagyok találtam egy jó módszert és támogatnak is a kérdésem az igazából az lenne, hogy ha lefogynék 55kg-ra (megjegyzem 3 éve ennyi voltam és a magasságom nem változott) akkor a bőröm az mennyire lesz úgymond "nagy" rám. Mondjuk még fiatal vagyok 18 éves vagyok és lány, tehát a véleményetekre vagyok kiváncsi mit csak náljak, hogy a lehető leg feszesebb legyen a bőröm. Előre is köszi a válaszokat.

2017. szept. 24. 21:09
 1/4 anonim válasza:
Alkati kérdés, de ennyi fogyás, ilyen életkorral simán alkalmazkodnia kell a bőrnek. A lényeg, hogy heti 1 kg-nál ne akarj többet fogyni, és a sport is segít a bőrnek visszahúzódni.
2017. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semennyire, feltéve hogy az a "módszer" diéta és edzés, nem valami tabletta.
2017. szept. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 170 cm vagyok, 80 kilóról fogytam 55-re, nem nyúlt meg a bőröm csak marha striás lett.
2017. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak még annyit higy hallottam hogy az izom a cdír alá épül és igy egyre csak gömböjödsz. Ez csak tévhit lenne?
2017. szept. 26. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!