Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek akkor ha nekem nem...

Mit tegyek akkor ha nekem nem megy a fogyokura?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam kevesebbet enni,semmi édességet,fehérkenyeret,zsíros dolgot.De csak 5 napig tudtam kibírni.És nagyon elszomorodtam akkor amikor egy grammal sem mutatott kevesebbet a mérleg.

A fehérkenyeret nem szeretem így ebből kevesebbet eszem.Édességből pedig általában egy kicsi csokit és pár darab kekszet ,meg a kávémat ez a napi adagom.Reggelre müzlit eszem,nem cukrozottat.Ebédre amit főznek otthon.Nagyon el vagyok keseredve ,mivel kövérnek látom magam.Elég magas is vagyok.A legtöbben azt mondják,hogy nincs rajtam háj max 1 kg,de volt olyan is aki lekövérezett.Sportolok,eddig edzettem hasprés meg ilyeneket napi 25 percet,most jógázom és aerobikozom.Mit tegyek?

164 cm..58kg..14L



2017. szept. 18. 17:25
 1/3 Tuffancs válasza:
Ha sportolsz az jó! Egyél barna kenyeret vagy teljes kiőrlésűt, sok zöldség, gyümölcs. Kerüld a cukros italokat. A napi három étkezés fontos, megfelelő adagokkal. A fogyás nem megy egyik napról a másikra, kitartás és akaraterő kell hozzá! 
2017. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a kitartásod nem volt elég, de inkább nem találtad meg a testreszabott módszert.

Nekem van, hogy semmi lelkierőm figyelgetni dolgokra.

Van, hogy rengeteget kell ennem abban a korszakban és kész.

Van, hogy extrém megszorításokkal tudok csak fogyni (a nem kevés, de jó alapanyagokból álló édességet és a zsírban sütött ételeket ekkor se hagyom el, csak a szénhidrát lesz eléggé minimális), máshogy nem... S van, hogy egy apró szabály, viszonylag jó étrend s máris jön a siker, akár cukrokkal is (nem kevés, de annál cukrosabb gyümölcs), pedig ha valami akadályozni szokott a fogyásban, az az.

Ha aktívabb lennék, megint más lenne.


Szóval nem kell mindenféle fogyókúrás szabályt követned, ha azt te nem bírod. Átalakíthatod az étrendedet, sokat változhat az ember, én is egészen máshogyan eszem, mint rég... No de ami igazán fontos számomra s nincs vele gond, azt nem borítottam fel, csak azért, mert mások szerint a tizede is megengedhetetlen fogyáskor. Ami persze nem igaz.

Az, hogy mi egészség, más dolog, de ott sem értenek egyet a különböző emberek s nem is mindenkinek ugyanaz egészséges.


Kövér az egészen tuti, hogy nem vagy, de tudom, hogy vannak fura emberek. Ne törődj velük.

2017. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!