Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap megeszem fél kg...

Ha mindennap megeszem fél kg csirkét fogyok? Ez a diéta helyes?

Figyelt kérdés

Kaptam egy étrendet, dietetikus állította össze interneten keresztül

irt rám, hogy látja h szeretnék fogyni, és ad egy étrendet ingyen ha cserébe kirakhatja majd referenciaként a before after képeimet. (Sokan követnek instagramon)


Ez az összeallitas:

reggelire banan, alma, vagy pufirizs

10 óraira 2 szerelt piritos (csak piritva) uborkval és paradicsommal

Aztán 13kor 16kor és 18:30kor kell CSIRKÁT 150 grammot és50 gramm barnarizset megennem...

Ez nekem nagyon sok, már 4 napja igy eszem és egyszeruen baromi sok ez a kaja hogy fogynék attol ha sokat eszem???

21/L 169 cm és 60kg



2017. szept. 25. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Az étel nem tűnik olyan rengetegnek, megenni nekem kevés lenne. OK, a 3 fő ételt kiszámolom (csirke, rizs, kenyér). Már ezzel is annyi a kalória, hogy ha nem vagy aktív, akkor nem kéne fölémenni. Ennyivel én se fogynék a mostani aktivitásommal.

Bár nincs a gyümölcsre mennyiség megadva.

2017. szept. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát a rizs 200 csirke 500, tojasok 180, piritos 120 kaloriak.... ez nem tűnik soknak de mennyiségre nagyon az. Én eddig 1800 körül ettem
2017. szept. 25. 22:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Az nem számít,hogy mennyiségre sok.

Én a diétám alatt körülbelül kétszer annyit ettem mint előtte és mégis fogytam.


Ettől függetlenül szerintem nem túl szerencsés napi fél kg csirkét betolni huzamosabb időn keresztül.

2017. szept. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem már a reggelire gyümölcs már nem jön be. Ha csak egy fél szendvicset is eszem már jól vagyok de a gyümölcstől gyenge vagyok ha csak annyi a reggelim. Amúgy elég egyoldalú az étrend. Mindig csirkén nem élhetsz. Mi van a változatossággal? Azzal hogy hosszútávú betartható étrend kell? Két hét múlva hánysz és undorodsz a csirkétől a rizst meg egy életre megutálod. Ez a dietetikus mikor étrendet állított össze neked, megkérdezte egyáltalán milyen ételeket szeretsz? Szereted egyáltalán a csirkét? Vagy a rizst?
2017. szept. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kell változatosság, HA beviszünk mindent, amit kell. Amit persze nehéz változatosság nélkül. Én is dobnék még az étrendbe sok zöldséget, némi olajos magvat, tojást, miegymást, de utána kéne nézni, hogy a fentiből hiányzik-e valami s persze fontos, hogy hány hétig csinálja a kérdező. Pár hét alatt nem lesz baja. Sok feleslege pedig nem lehet.

De miért utálna meg bármit? Én minden étkezésre tojást eszem, többször, sok év óta és eszembe sincs megunni sem. Ez egyéni. Van, aki a másoknak sivár étrendet is bírja.

2017. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha zavar a mennyiség, s ezt a dietetikus nem vette figyelembe, ne foglalkozz vele s egyél töményebben.

De amúgy nem gond a nagy mennyiség. Nekem is hol 30 dkg az ételem, hol 3 kiló, persze általában a kettő között :) A testem nem tud a puszta térfogatból energiát csinálni, kalória kell neki s különféle tápanyagok...

2017. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szeretem a csirket és a Rizset, tojás is szerepel az étrend én minden második nap és a zöldséget evidensnek tekintettem, paradicsom uborka paprika kerül el fogyasztásra az étkezések mellett:) De ettől tényleg fogyhatok, hogy ilyen sokat eszem??:o
2017. szept. 26. 23:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Láttam az uborkát és paradicsomot, de azért több és többféle zöldséget ennék.


Akkor fogysz, ha kalóriadeficitben vagy. A fenti ételtől van, aki fogy, van, aki hízik, ez ilyen. Mivel nem nagy mennyiség, szinte mindenki fogy tőle, aki nem fekszik egész nap, legfeljebb lassan. Nem lehet megmondani, ki mennyivel fogy. Nincs étrend, ami mindenkinek jó.

2017. szept. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem kell fogynod
2017. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De kell fogynom mert hihetetlenül előnytelenul all. Nagyon széles a csipom így minden oda megy közben a karom meg a derekam nagyon vékony ..:( meg a bokam is egy kis pálca egyszerűen nem illik a csípő részem a testemhez mintha egy be forgatós jatekon valaki másét tettek volna oda
2017. szept. 27. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!