Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Híztam 10 kilót az elmúlt fél...

Híztam 10 kilót az elmúlt fél évben egészségtelen táplálkozás miatt. Le szeretném adni. Hogyan kezdjek bele? Esetleg írnátok motiváló sikersztorikat? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Amit fontos rólam tudni, hogy vegetáriánus vagyok, nem eszem húst, se halat, azért mert nem szeretem. 18/L vagyok, fél éve 165 cm/51 kg, most ehhez a magassághoz 61 kg vagyok és minimum 53 kg-ra szeretnék visszafogyni, mert jelenleg nagyon nem érzem jól magam a bőrömben sajnos. :( Esetleg írjatok motiváló sikereket, hogy mennyi idő alatt, hogyan sikerült lefogynotok és mennyit! előre is Köszönöm a segítséget! :)

2017. szept. 30. 08:40
 1/2 Rayna ***** válasza:

Szia!

Én több év alatt szedtem fel 25 kg felesleget. Lassan szaladtak fel rám a kilók, ezért nem szenteltem neki nagy figyelmet, csak mikor már tényleg minden ruhám szűk lett rám. Aztán láttam is a mérlegen, hogy 80 kg fölé másztam... ez ért akkora sokként, hogy eldöntsem, életmódot váltok. Előtte én is egészségtelenül étkeztem (nagy adagok, sok édesség) és semmit se mozogtam. Most már egészségesebben étkezek, igyekszek mértéket tartani, és már az édességeket is mellőzöm, amennyire lehet. Tornázni is el kezdtem itthon, és imádom. Sokkal több az energiám, és sokkal jobban érzem már most magam a bőrömben. Kitűzött célom 55 kg, most járok 69-nél. Tehát még sok van hátra, de én már boldog vagyok, hogy idáig eljutottam. Motivál, hogy alakul a dolog, és hogy tényleg jobban érzem magam. :) Elkezdeni a legnehezebb, illetve a kísértéseknek ellenállni néha (1x-1x én is visszaestem kicsit), de igazából ha már látja az ember az eredményt, az motiválja, hogy ne hagyja abba. :)

2017. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat! :)

Először is gratulálok a már elért eredményedhez, csak így tovább! Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan váltottál életmódot? Miket eszel és miket nem? Hogyan kezdjem el szerinted? Mit tornázol otthon? Mennyit? Mennyi idő kellett ahhoz, hogy eredményt láttál? Mennyi ideje kezdted? Bocsi, lehet kicsit túl sok a kérdésem, de nagyon vissza szeretnék fogyni és újra elérni, hogy jó alakom legyen...:)

2017. szept. 30. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!