Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 70-80 g szénhidrát?

Napi 70-80 g szénhidrát?

Figyelt kérdés
Fogyás a cél, nagyobb túlsúly esetében, sok/kevés/megfelelő? Egészséges ételeket eszek, 1300 körül tartom a napi kcal bevitelem.
2017. okt. 5. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a ch számít magát a fogyást nézve, hanem a kalóriadeficit.

1300-zal elég tempósan (adott esetben túl gyorsan is) kell fogynod, az nagyon kevés étel, nagy feleslegnél nem ajánlom, lehet, hogy neked koplalás is, plusz hova csökkented később? Inkább egyél s mozogj többet, de ez általános tanács, lehet, hogy pont neked ez is bejön. De azért necces.

2017. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából nem érzem kevésnek, tojásból, zöldségből, rizsből, kuszkuszból, csirkemellből, halból viszem be, mellette heti 5x kardiózok, nem érzem hogy éheznék, bírom a kardió edzéseket is...

Igazából elméletileg fogynom kellene ugy 30 kg-ot, de sokan irreálisnak látják körülöttem. Tévedés ne essék, egyáltalán nem tartozok az anorexiával küzdő tinilányok közé, szeretnék egy normál fizikumot, de zsíron kívül van rajtam elég rendesen izom is, ráadasul nem vagyok madárcsontú, magas vagyok, széles vállal, hosszú lábbal... Nem zabáltam eddig sem a kanapéban ülve, bár az igaz, hogy elcsúszott azért szépen lassan valahol az étkezésem, de ettem 1500 kcalt és az soknak tűnt mennyiségben, fogyáshoz.

2017. okt. 5. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez jól hangzik :) Akkor csináld így. Én ennyivel már járni is alig tudtam, de vannak egészen kövér férfiak, akik 1500-zal fogynak, gyorsan. Bámulatosan sokfélék vagyunk.

Sok sikert! :)

2017. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!