Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől hizhattam meg? Vagy ez...

Ettől hizhattam meg? Vagy ez butasag?

Figyelt kérdés

Kb 1 eve van ez nalam, hogy vannak olyan hetek hogy alig eszem egesz nap (kb1x) . aztan pedig van olyan het amikor rengeteget eszek aztan kovi het ismet alig.. Mert nincs etvagyam

Es ez igy megy..

Ettol hizhattam az elmult 1evben kozel 10kilot?


2017. aug. 28. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az hogy egy héten keveset eszel a másikon meg sokat az semmit nem jelent önmagában. Attól hízol, ha kalóriatöbblet alakul ki, magyarul jóval többet eszel meg mint amit elégetsz egy nap. Nem írtad mit takar az a rengeteg de ha tényleg durva mennyiségeket eszel akkor igen, lehetséges. Sajnos nagyon könnyű túlenni.
2017. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
78%
Mikor épp nem eszel a szervezeted kezd átállni a kevés kajára Mikor meg zabálsz, akkor meg úgy érzi, hoppá kajaaaaaa, gyorsan raktározzuk el a rosszabb napokra. Ezért hízol.
2017. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ettől valószínűleg fogynék, de neked biztos jobban megy az anyagcserelassulás és/vagy a túlevés (én csak dupla kalóriát tudok bevinni, már az sem kényelmes és 2 nap egymás után extrém nehezen megy)... Hízhatsz tőle, hogyne. A koplalás bekavar az anyagcserédbe, majd a tested lelkesen hasznosítja a bevitt sok kalóriát (van, aki folyamatos dupla kalóriánál is csigatempóban hízik, mert neki inkább azonnal begyorsul az anyagcseréje pusztán a többletkalóriától).

Nincsenek adataink, nem tudjuk, hogyan működsz... De nyilván az étkezésed miatt híztál, ez az egy biztos.

2017. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!