Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le tudok fogyni? Ez lenne...

Így le tudok fogyni? Ez lenne a tervem (lentebb) :

Figyelt kérdés

Mindent ennék, amit eddig, csak az édességet és a chipseket hagynám el teljesen, valamint a vacsorát helyettesíteném egy almával. Napközben meg ha megéheznék, szintén egy alma. Már ma el is kezdtem, csak kérdés, hogy ez így jó lesz-e.

24 éves lány vagyok, 158 cm és 65 kg, az ideális súlyom 55 kg volt 18 évesen, akkor szinte lötyögtek rajtam azok a ruhák, amikbe most épphogy beleférek, szóval egy tízest kéne ledobnom. Ruhában nem is vagyok olyan dagi, de bikiniben már nem vagyok szalonképes.

Ha ezt a módszert folytatom, vajon mennyi idő alatt menne le a 10 kg? Kezdetnek már egy ötösnek is örülnék június végére, azaz 1 hónap múlva.


Köszi a válaszokat előre is!


2010. máj. 28. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
szerintem a bikinihez nem egy tizest, hanem egy huszast. én 159/42 vagyok és én speciel így érzem magam jól a bőrömben. 5 kilót 2 hét alatt sem nehéz lefogyni, szóval egy hónap alatt tuti lehet tíz, ha neked annyi elég. de kérdés az hogy mit takar az, h "mindent ennék amit eddig". eddig mit ettél? (mondjuk az édesség/csipsz az a minimum h kihagyod, de ezt szerintem nem csak a diéta alatt, hanem úgy az átlag normál étrendedből is sztornózhatnád) és péksüteményeket csak teljes kiőrlésű gabonából, üdítő kóla meg ilyen vacakok sztornó, rostos gyümölcslevek és víz napi 2-3 liter, sok párolt/nyers zöldség, kevés hús(márha eszel húst), állati eredetű zsiradék sztornó, sok növényi fehérje.
2010. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem
2010. máj. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell huszast... Én is 158 cm vagyok, és 52 kilósan baromi jól nézek ki :P Olyan szép, formás alakom van!:) Sajnos most 60 vagyok :( De teszek érte, hogy 52 legyek ismét :)

19/L


A módszered szerintem jó... Annyival kiegészíteném, hogy igyál nagyon sok vizet, legalább napi 2 litert (de ez minimum!),és ha esetleg van rá időd, járj el futni :) Sok sikert!

2010. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Feleannyit enni, mint előtte, és minimum 20 perc intenzív mozgás.

A következőket eheted fogyó alatt, ha rendes kajákat akarsz:

barnakenyér (fehér szigorúan mellőzve, és minden péksütemény) zsírszegény túró, csirkemellsonka, alma, narancs, joghurt.

Főtt kaja: rizs, natúr csirkemell, zöldségleves, párolt zöldség, natúr pulykamell, és szintén minden ami zöldség:)

Inni: izesítetlen zöld vagy piros tea.


Amit tilos: édesség, sós ételek (nagyon kevés sót szabad csak) disznóhús, marhahús (ezekbe rengeteg a kalória) nutella, lekvár, fehérkenyér, péksütemény, rágcsa...stb.


20 perc mozgás a következőképpen: felülés, bicikli, futás, gimnasztika, ami még nagyon hatásos seggformáló, az a görkori.

Sok szerencsét, nekem ez bevált^^ de nagy akaraterő kell!


+ 3-4 napig heeti rendszerességgel tarthatnád ezt: csak keksz és gyümölcs, ebédre saláta, majonéz nélkül természetesen.


17/L

2010. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
az első válaszoló anorexiásra légy szíves ne hallgass...
2010. máj. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

Jajjj hagyjatok mar azzal a szarsaggal...hogy zoldseg meg viz....ki az az idiota aki azt mondja hogy csak joghurtal meg zoldseggel loehet fogyni :@:@:@@ Komolyan minden oldalon ezt latom....Nah majd en megmondom mit csinalj....

En ezt csinaltam:

1. Reggeli ha van kedved 2 szendvics

2.Ebed amit foznek edd meg ne sokat egyel de ne is keveset ...annyit egyel hogy ne erezd hogy fullos vagy kulonben is kell az ero a tornara...eves utan egybol AZZONNAL Torna min 1.30 perc...nah jo ha kemeny kazettad van 1.00 ora...utana torna utan semmit nem ehetsz csak puffasztott rizset, gyumolcsot , zoldseget, joghurtot...Es semmi SOHA Csoki chips edesseg semmi....Semmii erted nem ehetsz edesseget ...ha annyira enni akarsz akkor inkabb egyel valami jo szaftos gyumolcsot...vagy jogobellas epres joghurtot hm fincsi xd ...ES ha vege a tornadnak hivd fel a baratnot baratot hogy mennyetek a szabadba hulyeskedni...egyutt...A kajarol meg vond el a figyelmet azzal hogy 1. tanulsz(ez jo modszer karcsu lettem + okos is ;) 2. Enekelsz tancolsz, okorkodol...elvezd az eletet...hidd el a boldogsag tud a legjobban fogyasztani....mit gondolsz amikor szerelmes vagy miert fogyol...mert a boldogsagtol nem vagy ehes ...csak azon jar az eszed hogy mikor lehettek egyutt...ez lehet szerelem...barasag ....barmi....:):):):):) Neh csak fizikailag akarj megvaltozni hanem szellemileg is ...HISZEN MINDEN A FEJBEN DOL EL....Ha meg enni akarsz...akkor ...kerdezd meg magadtol....megeri enni ??? ugyis mindig amig nagy seggem van arra fogok gondolni...egyszer ugy is le kell fogynom...ha nem most akkor kesobb...mert mindig furdalni fog a lelkiismeret...akkor inkabb elkezdem most kibirom azt az 5 honapot...mi az nekem egy eletbol 5 honap semmi..legalabb kiprobalom mekkora az onkontrolom probara teszem sajat magam vajon meddig birom.....:):)): Nekem ezek jottek be...Nincs ertelme zold szarokon elni csinald igy 3 het utan nekem mar szoltak hogy fogytam 3-5 honap utan meg ...egesznap a tukorben voltam ;)))) Sok szerencset

2010. máj. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
oH AZT kifelejtettem NO UDITO .....viz...meglatod egy ido utan ha sokaig vizzel vagy amikor szomjas vagy....Egyszeruen nem megy le a torkodon ...az udito..en szemely szerint megundorottam tole ....PEDIG ALLANDOAN CUMIZTAM A KOLAT :):)):
2010. máj. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
05.46 és 05.48-as hozzászólóról egy nagyon híres mondás jutott eszembe... "Nagy a különbség aközött, amikor egy hülye okoskodik, és amikor az okos hülyéskedik"... Többet ez a két hozzászólás nem is érdemel...
2010. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

5. válaszoló, miért is lennék én anorexiás? eszem. nem fogyókúrázok soha, csak mindig odafigyelek az étrendemre. talán te adtál neki valami jobb tanácsot mint én? adtál neki EGYÁLTALÁN valami használható tanácsot? na szóval menj vissza oda ahonnan jöttél, rólam pedig szállj le. örvendtem.


5:46 ill. 5:48 - te magad azért érted a mondataidat(?) legalább? xD



kérdező, én azt tanácsolom még, olyan diétát válassz amit nem csak most pár hónapig, hanem az után is be fogsz tudni tartani (legalábbis nagy részben). megmagyarázom miért hasznos ez: fogyókúrával le tudsz fogyni x kilót, aztán amikor úgy gondolod elég, akkor abbahagyod és visszaállsz az eredeti étrendedre, és lassan elkezded újra visszaszedni a lefogyott kilókat. semmi értelme nem volt tehát. válassz egy olyan egészséges étrendet amihez ezután mindig tartani fogod magad, tartalmazza az összes fontos tápanyagot amire szüksége van a szervezetnek, de az egészségtelen kajákat muszáj kizárnod örökre, ha formában akarod tartani magad. egyél akkora adagokat amekkorák azt gondolod hogy mindig elegek lesznek, tehát ne egyél most túl exta kicsi adagokat, de ne is sokat. néhány egyszerű alapszabályt jó ha mindig szem előtt tartasz, kerüld a nehéz kajákat, zsírt ne, hanem helyette növényi olajat, péksüteményeket jó ha csak teljes kiőrlésű gabonából valót fogyasztasz ugyanis a rostok gyorsítják az anyagcserét, minden nap valamilyen gyümölcs vagy zöldség (a legjobb nyersen), lefekvés előtt 4 órával egyél utoljára, a nagy mennyiségű folyadékbevitel NAGYON fontos. még esetleg hasznosak lehetnek ilyenek, pl teába cukor helyett mézet, köretnek inkább párolt zöldséget mint sült krumplit, ha eszel húst akkor én a marhahúst és disznóhúst legalábbis mindenképp azt tanácsolnám hogy zárd ki, legjobb fehérjeforrás a hüvelyesek. nem tudom hogy a munkád vagy az életformád mennyi aktív mozgásra ad lehetőséget/időt, de ehhez igazítsd a mennyiséget, tehát hogy hányszor és mekkora adagokat fogyasztasz, de ezt már te magad el tudod dönteni.

2010. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ja persze gondolom azt felesleges is mondanom hogy az alkohol az nem túl ajánlott. nem éppen energiaszegény xD
2010. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!