Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Itthon csinálnak gyomor...

Itthon csinálnak gyomor bypass műtétet is? Mitől függ, hogy kinek tesznek be gyomorgyűrűt, és kinél végeznek bypasst? Kinek melyiket csinálják?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerülnek a műtétek?

Valaki kapott rá támogatást?

Mennyit és milyen papírokat kell benyújtani a segítséghez?


2010. máj. 29. 11:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A veszprémi sebészeten dolgoztam, így tudom, hogy Veszprémben csinálnak gyomor bypass műtétet, illetve most már Ajkán is. A műtét nem TB támogatott, az ára 1,5 millió forint.

Fontos megjegyeznem, hogy a műtét ára ez, és nem a hotel szolgáltatásé. A helyzet az osztályon ugyanolyan nyomorúságos, mint bármelyik magyar kórházban.


Egyéb kórházakban elérhetőek még a gyomorgyűrűk, de én úgy tudom, bypass műtét csak Veszprémben és Ajkán.

2014. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Pesten már nem csinálnak gyűrűt..tavaly úgy volt h én is mehetek voltunk a professzornál...mondta h vágjunk bele megcsinálja 500 ezer ft...,erre 2 hét után jött egy telefon,hogy elmegy a korházból külföldön fog praktizálni,így nem tudnak fogadni,még azokat megcsinálta akik már elő voltak jegyezve műtétre...
2014. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Nem tudom, jár-e még erre valaki, de VAN gyomor bypass műtét Magyarországon.


- a műtét önköltséges, a TB nem támogatja, teljes ára jelenleg 1.520.000 Ft

- Veszprémben dr. Mohos Elemér és csapata műt

- általában 35 feletti BMI testtömgeindex felett műtenek, kivételes esetben esetleg kisebb érték esetén is társbetegség megléte mellett (pl. cukorbetegség stb.)


www.fogyasmutettel.hu oldalon van minden info és telefonszám, ahol lehet konzultációra (10 eFt) időpontot kérni.


Jövő hónapban lesz a műtétem, már nagyon várom.

A TB semmilyen formában, semmilyen indokkal nem támogatja ezt az eljárást, felesleges vele fáradni.

2014. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!