Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A káposzta dietarol mi a...

A káposzta dietarol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 09:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
A nyulamnak tetszik.
2017. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
2017. okt. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miert az?
2017. okt. 28. 10:41
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább vizet és salakanyagot vesztesz, még ha súlyban jól hangzik, akkor is. Hosszú távon hiánybetegséget okoz, de már rövid távon is belassítja az anyagcserét. Egyrészt mert rengeteg izmot veszítesz, másrészt mert koplalsz.
2017. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha egy megfelelően összeállított, alacsony kalória tatalmú étrend része, akkor gyomor-bél kitöltő anyagként kiváló. Hosszabb távon nagyobb mennyiség fogyasztása nem ajánlott, mert a pajzsmirigy működését gátló anyagokat tartalmaz. Ha savanyúkáposzta is szerepel, akkor még a szükséges tejsav baktériumokat is biztosítja a bélflóra számára.
2017. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hat én ma kezdtem és ez egy hetes és egyszer zöldséget lehet enni másik nap gyümölcsöt és a kaposzta levest és azt írtak h 8-9kilo megy le.. de kiváncsi leszek h meddig bírom és h mennyi megy le
2017. okt. 28. 13:51
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

aztán majd ha végeztél elkezdesz zabálni és rosszabb lesz minden.


Mikor fogják megérteni az emberek hogy fogyásnál a diéta hülyeség.


Elmondom a fogyás titkát: Égess el több kalóriát mint amennyit beviszel.


Ja hogy ehhez már tenni is kell valamit? értem.

2017. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi is lehetsz, de nem arra mennyi megy le hanem mennyi jön föl amikor majd már nem bírod ezt a h.ülyeséget. sporttal és normális visszafogott étkezéssel több mint 10 kilót fogytam. Meg sem erőltettem magam, nem éheztem.
2017. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mellette kondizok és táncolok is szvl sportolok csak lehet h a diétával gyorsabban menne
2017. okt. 28. 15:56
 10/15 anonim ***** válasza:

En is csináltam anno.

Kb 3 kiló ment le,ami egy hét múlva vissza is jött,pedig nem zabáltam utana

2017. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!