Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni! Sokat!...

Le akarok fogyni! Sokat! Hogyan tudnám ezt elérni?

Figyelt kérdés

Nem is az, hogy hájas lennék, legalábbis nincs túl sok feleslegem. Viszont kiskorom óta sokat sportoltam:úszás, box, karate, futóversenyek stb. És vastag izmos lábaim vannak meg ilyenek.

Szóval szeretnék vékony lenni. Mint a mai szép lányok.

Jelenleg 161cm vagyok és 52kg.

Sz@r az alakom, nincs mellem a sok futástól stb, vállas vagyok, mint egy fiú, olyan izmos a karom.

Szóval szeretnék fogyni, izomból meg az a kevés háj, ami van rajtam lemehetne.

35 vagy max 38 kg szeretnék lenni. Akár kevesebb is. Legyen mondjuk 32-36 között a cél.

Koplalással el tudom érni.

Pl most is sokat mozgok, emellett eszek vagy 6-7x egy nap. Sok húst, fehérjét, mivel anélkül gyengének érzem magam. Sok gyümi, zöldség is van. De ugyanúgy eszek szénhidrátot, péksütiket, mekis kaját.

De ha ezt lecsökkentem és mondjuk reggel 7 és 12 közt eszek csak és délután semmit, akkor azzal fogyok, nem? Mondjuk reggel ennék egy szendvicset meg délelőtt folyamán egy gyümölcsöt.


Vagy vmi fogyasztószer? Minél előbb leakarok fogyni!

Segítsetek légyszi és értelmes válaszokat! Komolyan!


16/L.



2017. nov. 1. 03:17
1 2
 11/11 anonim válasza:

Maradj meg sportosnak, izmosnak!

Én nem voltam ennyire aktív, de szintén imádtam/imádok futni, bringázni, teniszezni. Mivel endomorf vagyok, könnyen, és nagy mennyiségben jött/jön az izom. Edzőteremben (ahová egyébként aerobic-ozni ill. jógázni jártam (tehát semmi direkt testépítés), tudtam meg, erről a 'képességről' sokan csak álmodnak. Izmos a vádlim, a combon, a karom, a vállam - kb. mint nálad. Mondjuk gyanús volt, h. 15 évesen, mikor középiskolába kerültem, a tesitanáromon kívül megkérdezte még egy másik tesitanár, ill. egy negyedikes (tizenkettedikes) srác is, h. mit sportolok. Aztán még odajött két másik kollégista is, h. milyen szakosztályba járok, h. ilyen vádlim van. Nem nagyon tudtam nekik mit mondani, csak annyit, h. szeretek/ szoktam néha futni, úszni, bringázni.

Az volt a válaszuk, h. "ja, persze", és elmosolyodtak...


Később valószínűleg Nálad is kevesebb lesz a mozgás, és az izomzatod egy része leépül (nálam ez az egyetem végeztével az irodai munkával kezdődött).

Sajnos a sporttal a cici(ben lévő zsír, ami nagyjából a teljes mell...) tűnik el leghamarabb. Igazából nekem sohasem volt nagy, de a mozgástól az ottani zsír épül le először - legalább is nálam. (Ill. pont ennek okán lettek Rubint Rékának implantátumai...)

A lényeg, h. normálisan működsz, nem kell semmi fogyasztószer. Esetleg ússz a bringa helyett, akkor a hasad (is) csinosodik, és nem fejlődik még hatalmasabbra a vádlid (ezt a futás mellett a bringa (is) okozza...).

2017. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!