Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyümölcsök illetve...

Milyen gyümölcsök illetve zöldségek azok amelyek nem hizlalnak?

Figyelt kérdés
Illetve ezekből milyen laktató, de nem kalóriabomba kaját lehet csinálni?
2010. máj. 30. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szinte egyik sem hízlal. Főleg a zöldségek nem! A krumplit és a banánt kerüld,a többit egyed!
2010. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát főétkezést nem nagyon lehet ezzel elintézni, mondjuk egy jó kis sali+csirkehús... vagy párolt zöldségek+csirkehús.
2010. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2010. máj. 31. 21:53
 4/6 Böse ***** válasza:
30%

Gyümölcsökből 10 dekánál többet ne nagyon egyél naponta. Gyümölcscukorból csak annyit tudsz feldolgozni, amennyi a májad glikogénraktárának kell, ez olyan 10-20g naponta, ezen felül 100% háj lesz belőle. Úgyhogy ésszel.

Zöldséget viszont ehetsz akár fél kilót is egy nap, de végül is nem árt nézni kalóriatáblázatokat ha tudni akarod mit eszel, mert pl. a brokkoliba semmi energia nincs, de a borsóba meg van 15% szénhidrát, ami nem mindegy.

2010. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
azért a krumplit se kerüld el teljesen,mert az is fontos
2010. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

10 dekánál nem lehet többet enni??

Na ilyet sem hallottam még. Én kilószámra eszem a gyümit és sose híztam tőle. A babánt és szőlőt kerüld, mert magas a cukortartalma, de nyugodtan eheted.

2010. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!