Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Páromnak nem tetszik a testem,...

Páromnak nem tetszik a testem, milyen megoldást javasoltok? (kép)

Figyelt kérdés

Párom szerint borzasztóan elhanyagolt vagyok. Milyen fogyokurát edzésmódszert javasoltok?


[link]


[link]



2017. nov. 6. 18:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%
A csávóról is küldj már képet légyszi:_D
2017. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
85%
Semmi problémásat nem látok a képeken.
2017. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%
Én rendesen megpaskolnám a popsidat.Van egy kis pocika de szerintem jóba genetikád.Cici nagyon rendben van.:)
2017. nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
80%

Hasonló testalkatom van és én mellé picit önbizalomhiányos is vagyok. Egyszer mondtam barátomnak hogy fogyni szeretnék hogy jobban tetszek neki, de azt válaszolta, hogy tökéletes alakom van, a csontokkal amúgy is a kutyák játszanak :)

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy sok pasinak bejön a te alakod, szép vagy így. Ha barátodnak nem tetszel akkor az ő baja, keress olyat aki megbecsül úgy ahogy vagy :)

2017. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 ede1219 ***** válasza:
67%
Cseréld le olyanra, akinek így is megfelelsz!
2017. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
24%
Cserélje le? Hagyja ott? Ismét a női kettős mérce! Ha egy nő panaszkodik hogy a a férje/párja pocakot ereszt, elengedi magát, akkor jön a "hagyd ott", "nem érdemel meg téged", "nem tiszteli a testét, így téged sem" duma, de most hogy egy átlagosnak sem mondhat hölgynek javasolnak kicsi formásodást, az már támadás, és rögtön "el kell fogadni úgy a testet amilyen" szöveg. Hát bizony nem! Elég volt a kettős mércéből!
2017. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
87%

" Ha egy nő panaszkodik hogy a a férje/párja pocakot ereszt, elengedi magát, akkor jön a "hagyd ott", "nem érdemel meg téged", "nem tiszteli a testét, így téged sem""


Ezt a mesét hol olvastad?:D

2017. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%
16os, linkelj már legalább egy olyan kérdést ahol ilyen válaszok érkeztek. Őszintén érdekel.
2017. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
73%
Ha te magaddal elégedett vagy akkor minden oké.Ha nem akkor változtass.Magadért.
2017. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
0%
Hány éves vagy? Ha fiatal, akkor lenne mit dolgozni az alakodon.
2017. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!