Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Páromnak nem tetszik a testem,...

Páromnak nem tetszik a testem, milyen megoldást javasoltok? (kép)

Figyelt kérdés

Párom szerint borzasztóan elhanyagolt vagyok. Milyen fogyokurát edzésmódszert javasoltok?


[link]


[link]



2017. nov. 6. 18:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
46%

Én egy másik csávót javaslok.

Jó, nyilván ha magadnak sem tetszel, akkor eddz, és mellőzd a finomított szénhidrátokat.

Na de hogy a srácnak nem tetszel, és szóvá is teszi - ne haragudj, de ez hosszú távon borzalmasan önbizalomromboló, és nem akarom, hogy rámenj lelkileg.


22/N

2017. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
5%
Ne egyél annyit. Mondjuk a csávónak is jókor jut eszébe, hogy nem tetszel neki, na mind1
2017. nov. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
semmi baj az alakoddal , de fölötte a hirdetés förtelmes.
2017. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Utóbbi időben híztam meg komolyabban és nem azért mondta mert elhagyna hanem nem szeretné h továbbhízzak. 20 körül vagyok, tehát még fiatal
2017. nov. 6. 23:23
 25/28 anonim ***** válasza:
40%
Én azt mondom hogy ha a pasid nem egy fehérnemű modell testével rendelkezik, akkor állítson magán sürgősen.
2017. nov. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
47%

Sportolj rendszeresen és kicsit figyelj oda a táplálkozásra, szerintem ennyi elég.

A pasit nem kommentálnám inkább...

2017. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
4%
Hát ne haragudj, de szerintem igaza van. Nem értem miért kell egyből lehurrogni a pasit. Mikor összejöttek nem így nézett ki a kérdező, írta is, hogy meghízott azóta. Azért ne legyünk már ennyire álszentek, hogy veregetjük a vállát. A gyerekekkel szokták ezt csinálni, hogy "ütyüpütyü, semmi baj nincs, nyugi". De, ezzel igenis van baj. A hasadból lenne mit lefaragni, ráadásul nagyon löttyedt a bőröd ahhoz képest, hogy 20 körül vagy.
2017. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
"Reklámot" nem akarok hsz-ben betenni, de táplálkozási szakember vagyok és tudok neked megoldást javasolni. Ha úgy gondolod írj privit.
2017. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!