Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti hány edzés kell a súlytar...

Heti hány edzés kell a súlytartáshoz?

Figyelt kérdés
Odafigyelek ezen túl is az étkezésre,de nem mindig van időm tornázni,a futást és a biciklizést pedig az időjárás határozza meg.Heti hány alkalommal tartsam formában magam,és mennyi ideig edzzek és milyen mozgást válasszak,hogy ne hízzak vissza?Eddig szinte minden nap mozogtam kb.35-40 percet,de mostanában kimaradt néhány nap,és bűntudatom van.
2010. máj. 31. 15:25
 1/4 anonim válasza:
70%
fussál!
2010. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ha nem mozogsz kajálj kevesebbet kicsit... de igy nem tudjuk nem irtál kort, nemet, hány kilót fogytál, honnan indultál...
2010. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én heti minimum 5 napot edzek. én is megszoktam már és nekem is bűntudatom van ha kimarad egy két nap. de úgy vagyok vele hogy egy kis pihi nekem is jár :) no meg ha nem edzem (általában hétvégén) akkor meg úgyis járkálunk ide oda, szóval nem csak a seggemen ülök. de egyébként csak súlytartáshoz szerintem elég lenne a heti 3 edzés is.
2010. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
szerintem is, de azért heti 7x mozgok a biztonság kedvéért, és igy zabálhatok kedvemre!
2010. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!