Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjunk, hogy kozben...

Hogyan fogyjunk, hogy kozben ne fogyjon el a motivációnk?

Figyelt kérdés
Nem vagyok vészesen elhízva, de magamon latom, hogy nehány helyen van egy kis felesleg,,, de mindig belekezdek aztan az elso akadálynal elbukom.. Erre van barmi bevált dolog?

2017. nov. 12. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinald ugy h kozbe jol erezd magad, valassz olyan sportot amit szeretsz egyel olyan etelt amit szeretsz...
2017. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha fogysz, akkor a motivációd is fogy. :(

Előtte hízzál 10kg ot.

Tapasztalat

2017. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első akadálynál nyelsz egy nagyot és tovább csinálod, ez nem sablon duma, de nekem így sikerült leadni 20 kg-t :) Ezt máshogy nem lehet.

Vagy pedig megbeszéled magaddal, hogy minden x leadott súlynál megjutalmazod magad, én pl. mindig vettem magamnak valamit minden leadott 5 kg után (nem kaját, hanem akármit)

2017. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenképpen olyan étrend kell, ami nem koplalós, de mégis fogysz tőle, illetve hozzá egy jó sport, vagy edzésterv, ami átmozgat. Netán, edzőtársak, diétatársak, hogy tudjátok egymást húzni, motiválni. Én így fogytam 11kg-ot és még van pár kg-om amit le akarok adni, nincs megállás. :) Sok sikert!
2017. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!