Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó? Miben változtassak?

Ez így jó? Miben változtassak?

Figyelt kérdés

Reggelre ettem egy szendvicset, sonkával és paradicsomra.

Délben ettem paradicsomot, uborkát, salátát, nagyon kevés krumplipirével és csirkehússal.

Estére ettem egy nagy almát

Közben zöldteát iszom és minden második nap eljárok kocogni.

Ilyen stílusban fogyhatok?

Eddig ennél többet ettem mindig, sok kenyeret és sok édességet is.


2010. máj. 31. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
persze, csak egyél normálisan, mert ez kevés, és ne kocogj, hanem fuss
2010. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rohadt kevés. Egy alma nem étkezés,szóval 2* étkezel egy nap az 5-6 helyett.


mintaétrend: reggeli teljes kiőrlésű kenyér sonka,sajt,rengeteg zöldség. VAGY natúr zabpehely jogurttal,vagy tejjel,gyümölcsökkel


tizorai: gyümölcsök,joghgurt,kefir,zsirszegény túró (választhatsz)


ebéd: saláta (öntet nélkül!!!) ,kevés barnarizs vagy durumtészta,csirkemell sütve,főzve,roston,vagy hal,pulyka.


uzsonna: csirkemell,pulyka,hal,sonka zöldségekkel,vagy főttojás ,zsirszegény sajt,túró (választhatsz)


vacsora: fehérhús zöldségekkel,tojás,kefír,sonka,zsirszegény sajt vagy túró


Emellé napi 3-4 liter viz, heti 5-6* 1 óra tempós séta,vagy lassú kocogás,aerobic,bicikli


zöldteát iszol ez semmit nem befolyásol. Megihatsz 6 litert is,a zöldtea nem csinál semmit,maximum vizhajtó,te az is csak akkor ha nem filteres fürészporból készited.

2010. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha teljes kiörl. kenyerből etted a szendvicset, és ha vacsoráznál, jó lenne. A gyümölcsöt uzsonnára edd, és kellene még tejtermék, joghurt vagy kefír vagy sajt is.
2010. jún. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!