Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok, és le szeretné...

12 éves vagyok, és le szeretnék adni 20 kilót, de hogyan?

Figyelt kérdés
Lassan 13 éves vagyok és 160 cm , 76 kiló , le akarnák adni 20 kilót , de hogyan? Biciklizni nem biciklizek mert sár van , csak a suliba biciklizek és 15:00 kor megyek haza.

2017. nov. 23. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz rá a kalória bázisra,ott kitudod számolni mennyit kéne enned neg tudod nézni miben mennyi van. Kevesebbet vigyél be mint amennyire szükséged van. 1000-1200 között. A korod miatt én az 1200-őt+sportot javasolnám. Akár röplabda,torna,úszás...
2017. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid nem tudnak segíteni ebben? Sajnos elég nagy a súlyod a korodhoz és a magasságodhoz képest. Ha nem cselekszel, akkor valószínűleg csak gyarapodni fog. Viszont ez egy jó kezdés, hogy felismerted a problémát. Én nagyon szurkolok neked, a Google és a Youtube nagy segítség lehet. Esetleg ha van rá lehetőségetek egy személyi edző is tudna segíteni étrend összeállításban és testmozgásban.
2017. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát igen jól lkátod, hogy igen csak túlsúlyos vagy.

A legelsö talán az kellene, hogy eröl a nagy problémádról a családoddal beszéljél.

Aztán legelsö körben, minden chips, minden üdítö és cukros ital, minden keksz, és minden más étel ami nem tartozik a 4x étekzéshez elgyjad.


Reggelizzél ahogy szoktál, majd ebédelj ahogy szoktál, de közte meg vizet vagy cukor mentes dolgokat igyál. Egyél rendesen ebédet, és délután 3-4 óra között egyél egy szelet csokit, egy szelet sütit, egy nagyobb adag gyümölcsöt, egy joghurtot. Aztán ezek után csak vacsorát, ami max 1-2 kisebb szelet kenyér feltéttel.

A legfontosabb, hogy az étkezések közti nasit, édes és zsíros dolgokat elhagyjad.

2017. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Várj még ezzel a fogyás dologgal!

Még sokminden történhet.

De ha ennyire akarsz valamit tenni járj úszni!

2017. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Miért várjak , addig várjak míg 100 kg nem leszek?
2017. nov. 23. 20:41
 6/7 anonim válasza:
Ahogy előttem is írták, hagyd el a cukros, egészségtelen dolgokat, és mozogni kell. Viszont ne fuss mert az túlsúllyal eléggé megterheli a térdeket,és akár több kárt okozhat, mint amennyi hasznot. Kezdetnek szerintem az úszást ajánlanám, amennyiben van rá lehetőséged. De ahogyan szintén írták már előttem, beszélj erről a családoddal. Én akár azt is javasolnám, hogy mennyetek el orvoshoz, és ő segít neked, hogy biztosan ne legyen gondod a fogyókúrából, mert ebben a korban az ember a diétával könnyen kárt tehet a fejlődő szervezetben
2017. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eletmodvaltassal fogytam le 18 kgt!!!

Van mar annyi eszed hogy tudd mi az egeszseges! Ne kezdj el dietazni en kiprobaltam mindent de semmi sem hat. Nincs csodafogyokura dieta stb. kipróbáltam és ész nélkül csináltam végig, ami gyomorgyulladáshoz vezetett... meg kell valogatnod hogy mit eszel. Nekem ugy sikerult! Kizartam a lisztet es a cukrot az eletembol! Semmi ilyesmi peksuti kenyer szenhidrat. Semmi edesseg uditő. ( mar lehet fincsi desszerteket kesziteni cukor nelkul es finom is) nagyon sok vizet gyumolcsot zoldsegeket kezdtem el enni! Erre figyeltem, le is szaladt hirtelen 5 kg Es utana kezdtem el edzeni, heti 3x valami sport akarmi es meg lesz az eredmenye ! Kitartast.

2017. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!