Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Láttam egy videót amiben egy...

Láttam egy videót amiben egy srác 28 napig csak turmixokon élt és porokon. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem akarom kipróbalni csak kiváncsi vagyok rá.
2017. nov. 23. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Láttad a videót, 28 napig folyamatosan? KAMU.
2017. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
simán lehetséges..Fehérjét beviszi porból.. Gyümölcsöt,zöldségeket, (esetleg a húst) meg összeturmixolja
2017. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Meg lehet benne vitamin is, asvanyianyag, krumpli, zab vegulis barmi..azert nem biztos, hogy kiprobalnam. Mi ertelme van?
2017. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sokan megcsinálják turmixok nélkül... Ennyi időt ki lehet húzni evés nélkül, ha van elég tartalék.

Ha pedig visz be fehérjét, akkor kevesebb izmot is veszt, mint totális böjttel s persze az energiahiány is kisebb.

2017. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért ne? Akár életed végéig is elélhetsz ezeken, ha a porokba és a turmixokba benne lesz minden olyan anyag, amire az embernek szüksége lehet.
2017. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, léböjtnek hívják, leginkább nyers gyümölcsök és zöldségek préselt levén élnek huzamos ideig. Akinek van mit leadnia, annak semmitől sem kell tartania.

[link]

[link]



John Rose - évtizedek óta a léböjtöt hirdeti, és a nyers növényi étrendet. Felismerte, hogy minden probléma az ételek feldolgozásához, főzéséhez vezethető vissza.

https://www.youtube.com/watch?v=XAdnXLtbmgM

2017. nov. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 corsair1969 válasza:
Az előttem szólónak igaza van. Nincs ebben semmi meglepő csak nekünk szokatlan akik a szilárd ételekhez vagyunk szokva.Ma már ezt alternativ rákgyógyitásnál is eredményesen alkalmazzák. A gyomor három nap alatt összeszükül, csökken az éhségérzet.Ezekben a tormixolt nem vegykezelt italokban megvan minden ami az élethez kell. Nekem súlyos beteg ismerösöm győgyult meg ezeket a leveket fogyasztva.Ma is ezeken él és elmondása szerint neki már a szilárd táplálék furcsa!
2017. nov. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2017. nov. 24. 18:34
 9/10 A jó édes válasza:
Sőt, infúzióra és bébitápra kötve is elvannak emberek mesterséges kómában több évig.
2017. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Soylentről beszélsz?

Mert ha igen az egy valós termék.

Semmi extra nincs benne egyébként... Minden makró porban. Kb ennyi.

Próbáltam már. Nemvt jó íze de olyannak aki idő vesztegetésnek látja az evést néha tökéletes megoldás lehet!

2017. nov. 30. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!