Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem csak fogyózók! Miket,...

Nem csak fogyózók! Miket, mennyit, hányszor esztek egy nap?

Figyelt kérdés
Fogyózók, súlytartók, "lesz@rósók" étrendje is érdekel? Valamint rendszerben vagy rendszertelenül étkezel?

2017. nov. 27. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

En 21 kilót fogytam es 2 ev alatt szinte tehat nem éhezve, mozogva, stb

Mégis az utolsó 10 kilóhoz nagyon minuszban kell étkezzek , tehat nagyon keveset egy nap .

Peldaul ma volt egy sz barnakenyer vaj sajt , 1 banan , kistanyer fött etel es utana meg egy sz barnakenyer egy csirkefelsöcombbal .

Es passz . Ja es par falat sargadinnye. Igy is epphogy megyek lefele inkabb stagnalok .

Kb igy kell egyek h menjek le . Nehez ekkora mennyisegbe beleszoritani a gyumölcsöt , zöldseget , feherjet , tojast stb

2017. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ossze vissza eszem. Mindent.

Hogy hanyszor eszek fugg attol mikor kelek, mikor fekszek,mennyire van kedvem kimenni a konyhaba, elszaladni a boltba, mi van itthon, vagy epp mi nincs, mit vittem dolgozni, ha vittem stb. Van, hogy eszek egy nap 8-9x is (nasit is beleertve) , de van, hogy csak 2x.

Altalaban akkor eszek , ha ehes vagyok, de szoktam olyankor is, ha egyaltalan nem vagyok, csak a kedvenceim vannak.

173 cm 59

22 L

2017. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
5szor egynap es sulyt tartok! Tk zsemle fozelekek husok
2017. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Napi 3-szor eszek minimum, ha megéhezek, akkor valamit nasizok uzsira, tízóraira.

Reggel iszok egy nagy bögre frissítő teát, majd 8-9 körül reggelire megeszek egy egészséges pudingot (chia magból, tápiókából, szaffi porból, vagy fehérjéből, zablisztből) esetleg kőrözött graham kenyérrel, stb.

Ebédre rendelek. Mindig úgy válogatok, hogy 6-700 kalória között legyen.

Vacsorára valamilyen húsfélét eszek az íze kedvéért zöldségekkel, vagy kenyérrel, puffasztott rizzsel. Esetleg iszok egy fehérje turmixot és kész.

Ha étkezések között megéhezek (ritka), akkor eszek egy kis cukormentes csokit, muzliszeletet, zabszeletet, kekszet, diákcsemegét, vagy barmit amit éppen a fiókom rejt.

Fogyózok éppen...

2017. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Napi 5x étkezek + kis nasi.


Reggeli:

Általában zabkása, vagy gabona pehely növényi tejjel, de hétvégén megengedek magamnak zsemlét felvágottal, illetve mézzel.


Tízórai:

Korpovit keksz 4 db, sajtkrémmel. Ha nem ezt eszek, akkor házi müzliszeletet.


Ebéd:

Hét közben a munkahelyen étkezek, és általában próbálok úgy választani, hogy hús legyen zöldség körettel. Van általában reform menü is, ma is ezt eszek. Ez fehér hús, brokkoli pürével. Hétvégén szülőknél eszünk, és persze megy a túletetés, töltött káposzta, rántott hús stb., sütemények, torták. Próbálok ilyenkor kevesebbet enni (és hallgatom a "csak eeennyiitt szeeeedsz? sirámokat :)


Uzsonna:

Ez általában házi készítésű müzli, vagy datolya golyók, vagy 3-4 szem étkcsokiba mártott datolya vagy aszalt szilva.


Vacsora:

Általában normál főtt kaja, rizzsel vagy krumplival.


+ nasi este: sós tökmag, 1-2 darab keksz

2017. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Súlyt tartok/illetve lesz@ros vagyok😂

Reggeli: zabpehely

Tízórai: narancs, 2 szendvics

Ebéd: babfőzelek, 4 szelet tk kenyér, virsli+piskotatekercs

Uzsonna: nincs, meg mindig tele vagyok😂

Vacsi: majd kiderul mi lesz😂

2017. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!