Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan sikerült lefogynotok?...

Hogyan sikerült lefogynotok? Nekem nem megy:S

Figyelt kérdés

Nektek hogyan sikerült lefogynotok?Mit ettetek,mozogtatok?Mennyi idő alatt és hány kilót?

Én egyszerűen képtelen vagyok lefogyni,mert sajnos nem vagyunk gazdagok,nem tudjuk megvenni a diétás kajákat.Hiána jönne ki olcsóbban a zöldség,gyümölcs,sovány hús,itt a közelben nincs ilyen bolt,ahol lehetne venni ilyen élelmiszereket mindennap,ráadásul az apám nehéz fizikai munkát végez,így nem tehetünk elé salátát,amikor haza esik este,azt meg nem tehetjük meg,hogy 2 féle dolgot fözzünk mindennap.Meg én sem akarom anyát zaklatni ezzel,így is van elég problémája.Egyébként nem zabálok össze-vissza mekis kajákat,meg cukros űdítőket,mielőtt vki ezt hinné,szerintem egészségesen étkezem,de nem fogyókúrásan.Pl.csak fehér kenyeret tudok enni,finom lisztből készült zsemlét,vmilyen sovány felvágottal.Gyümölcsöket néha eszem,meg sok vizet,és zöld teát iszom,de ennél többet nem tudok tenni.Mozgásképp meg csak a futást szeretem,amit most nem tudok,mert vacak idő van:(

161 cm vagyok,és 67 kg:(

Nektek hogyan sikerült lefogyni?Hátha tudtok adni vmilyen ötletet.

16L


2010. jún. 1. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

kifogások-kifogások-kifogások


havi 20 ezerből 2 felnőttnek főzök egészségesen ;)


amúgy bringával fogytam anno (akaratom ellenére, csak közlekedtem :D) és emellett 3000-3500 kcal-t ettem- ami épp volt vagy ami eszembe jutott....és este 6-7 fele vacsoráztam és 10kor még nasiztam ;) ja és 160 cm-es csaj vagyok :D

2010. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Csak az a baj,hogy mi 4en vagyunk,2 felnőtt,2 gyerek,és ez nem kifogás,mert ha tehetném,egészségesen étkeznék.Már próbáltam beszélni anyuval is,de mondta,hogy egyszerűen képtelen mindennap fogyis kajákat főzni,most is épphogy meg vagyunk vhogy,és még nincs fizetés.

Egyébként nekem popsiból,és combból kéne nagyon sokat fogynom,10-15 kg-t.

2010. jún. 1. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
miért gondolja mindenki hogy a fogyáshoz pénz kell?? pl én nem eszek eleve kenyeret. helyette reggelire zabkorpát eszek ami max 250 ft, egy nagy zacskóval (az legalább két hétig elég) cukor helyett édesítőt használok. az is van olcsóbb is asszem 300 ft körül van egy 600 dbos (ami több hónapig elég) . bent is lehet mozogni, (ha már ennyire a rossz időre hivatkozol) pl valamilyen torna dvd, pilates, felülések, lábemelgetések, kézisúlyzózás..de hétvégére már jó időt mond magyarországon szóval lehet menni futni is. amúgy meg ha mindenből kevesebbet eszel mint most és nem nassolsz ,mellé pedig mozogsz naponta fél órát akkor le fogsz fogyni.
2010. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16 évesen el tudsz menni a boltig, paradicsomot, uborkát, salátát minden városban/faluban lehet kapni. Össze is tudod magadnak aprítani, nem kell hozzá tudomány. Ha ezt eszed vacsorára, 1 hónap múlva látható eredménye lesz.
2010. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19:36 pláne ha nincs pénze :S
2010. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi marha szegények voltunk mikor én tini voltam. majdnem 20 kg feleslegem volt. elkezdtem mindenből kevesebbet enni, nem ettem csokit, chipset ilyesmit és mindennap tornáztam 1 órát otthon este. simán leadtam az összeset fél év alatt. tehát aki akar az le tud fogyni ,pénz nélkül is.
2010. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak van igaza: egyáltalán nem kellenek speciális dolgok a fogyáshoz (pl. zabkorpa vagy nem tudom miket írtak itt), elég ha mindenből kevesebbet eszel mint eddig és mellé mozogsz. Hülyeség, hogy fehér kenyér evése mellett nem lehet fogyni. Dehogynem. Csak tudni kell a mértéket. Amúgy a kérdező nem csak arra tért ki, hogy nincs túl sok pénzük, hanem arra is, hogy a közeli boltokban nem túl sok mindent lehet kapni.

Én szülés után úgy fogytam le közel 20 kg-t 4 hónap alatt, hogy mindent ettem csak mértékkel. És ha becsúszott 1-1 szülinap vagy a Karácsony (mert igen, pont becsúszott), akkor sem mondtam nemet smemire, legfeljebb aznap többet mozogtam, másnap meg jóval kevesebbet ettem. Simán tartom a súlyomat azóta is és ennek már másfél éve.

158 cm és 48 kg vagyok

2010. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha kertes házban laktok, esetleg állataitok is van, akkor mozgásnak az is jó, ha segítesz lenyírni a füvet/állatokat takarítasz/segítesz anyukádnak takarítani. A szüleid is örülni fognak neki, hogy segítesz és te is mozogsz! Mindenki jól jár:) Tesiórán csináld meg rendesen a feladatokat, este pedig tornázz! Nem kell dvd-re, találj ki magadnak feladatokat, és csinálj meg X sorozatot belőlük minden este, emellett edd ugyan azt amit a többiek, csak kevesebbet! Hagyd el esetleg a köretet a hús mellől, kérd meg anyukádat, h amikor főzeléket csinál akkor szedjen ki egy kis párolt zöldséget neked mielőtt rántást/habarást tenne rá, csak reggel egyél kenyeret stb. Sok sikert!
2010. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!