Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Június 24ig le kell adnom...

Június 24ig le kell adnom 3.5-4 kg-ot. Csinálom amit kell mégsem jó valami. Mi az?

Figyelt kérdés
Naponta olyan 3-4 liter folyadékot iszom, tea, víz. Nem dohányzom és nem iszom alkoholt. Ezeket eszem egy nap: barnakenyér, csak reggelire és kis szelet, zabpehely, alma, natúrjoghurt, tej (néha), leves (tészta nélkül), hamlet, sonka, zöldségek, egyéb husik, tojás. Cukrot és a fehérisztet száműztem az étrendemből. Hetente 3x2 órát edzem, emellett még futok is ha nincs ilyen sz*r idő. Mit nem csinálok jól??? Ne gyertek azzal, hogy a centiket mérjem, nekem kg-ban kell az eredmény! Köszi a válaszokat.
2010. jún. 1. 20:25
 1/10 anonim válasza:
48%
Szerintem az egyetlen ok az lehet, hogy edzésen jön fel rád az izom, ami azért nem könnyű:) Hiszen ugyanannyi térfogatú izom 3x nehezebb mint ugyanannyi térfogatú zsír.
2010. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
sportoló vagy és versenysúlyt kell elérd? ha nem akkor elégedj meg a centikkel ;)
2010. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. beletrafáltál
2010. jún. 1. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezek ismeretében csak azt tudom elképzelni, hogy nincs rajtad ennyi felesleg.
2010. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 kg van.
2010. jún. 1. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is inkább arra tippelek, hogy irreális célt tűztél ki. Lehet rajtad egy halom izom, kövér meg nem vagy, nincs miből fogyni. Magasság, súly?

Kis súlyfeleslegből a legnehezebb fogyni.

2010. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
170/68, nem én tűztem ki a célt, hanem az edzőm.
2010. jún. 2. 18:31
 8/10 anonim ***** válasza:

hát nem tudom hogy gondolta de szerintem lehetetlen. az nála egy dolog hogy annyinak kell lenni a súlyodnak de ha egyszerűen nincs miből fogynod netán még nő is a súlyod az izmok miatt akkor nincs mit tenni.

mit sportolsz egyébként?

2010. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, ki tűzte ki a célt, az edző vagy te, a lényeg az, hogy irreális. Üzenjünk az edződnek...

Vagy ne edzél tovább, akkor csökken az izom, csökken a súly... (Ez persze csak vicc volt, ne vedd komolyan. Csak azt akartam érzékeltetni, hogy az edzőnek sincs mindig igaza. Különben meg... Ha olyan okos, miért nem mondja meg a tuti módszert?)

2010. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
boxolok
2010. jún. 3. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!