Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet fogyni ennyit? 20...

Le lehet fogyni ennyit? 20 kiló 3 hónap alatt.

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve lefogytam 125 kilóról 80-ra, 7 hónap alatt. Tartottam is majdnem egy évig, de utána egy nagyobb csalódás miatt elkezdtem össze-vissza zabálni. 2-3 hónap alatt feljött rám 20 kg, most újból 100 vagyok.


Szeptemberben fogom megkezdeni az egyetemet és mindenképp szeretnék újból legalább 80 kiló lenni. Szerintetek le lehet fogyni ennyit, egészséges? Kb. heti 1,5 kiló lenne.


Az étkezésem teljesen rendben van, számolom a kalóriákat stb. és heti 5x mozgok egy órát.


18/F 185 magas


2010. jún. 2. 02:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nem is nevezném fogyókúrának, ezentúl állandóan így étkeznék. Utána ha elértem egy normális sújt szeretnék majd edzeni járni. Nem sietnék, ha nem kéne szeptemberben egy új közösségbe megjelenni...
2010. jún. 2. 02:13
 2/14 anonim válasza:
28/F vagyok 187 cm magas, én reggeli, ebéd és vacsora után 1 kiskanál almaecetet teszek 3 dl vízben és ezt iszom,1 pohár melegvíz étkezés után segíti az emésztést+ gyakran iszok zöld teát. Én 2 hónap alatt fogytam 90kg-ról 68 kg-ra ezzel a módszerrel, szerintem próbáld ki.
2010. jún. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
a kiskanál az a kávés kanál?
2010. jún. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
igen
2010. jún. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

szerintem először is menj el a háziorvoshoz, és csináltass egy vérképet. Ilyen fiatalon ilyen túlsúly lehet, hogy nem ok nélkül alakult ki, vagy lehet, hogy már van következménye (pl. diabétesz, keringési problémák stb.)


Nekem cukorbetegség miatt kellett fogynom (az orvos utasításait követve), 3 hónap alatt lement rólam majdnem 30 kiló. Vagy még az elhízás vagy a gyors fogyás miatt kialakultak epeköveim... (180 cm magas nő vagyok, 95-ről lementem 67-re.)


A gyors fogyás nem túl szerencsés, és gyorsan vissza is jön, amit leadtál. Életmódot kéne váltanod, egészségesen étkezni: naponta 5-6 alkalommal keveset enni.


De én mindenképpen azzal kezdeném, amit az elején is írtam: egy vérvétellel, vizeletvizsgálattal. Hidd el, hogy ha azzal mész a dokihoz, hogy szeretnél életmódot váltani, leadni a súlyodból, elkezdeni mozogni, akkor nem fogja megtagadni tőled a kivizsgálást.


És még annyit: a világ legegészségesebb étrendje a cukorbeteg "diéta", de inkább hívjuk étrendnek, életmódnak. Tényleg szuper, és nem jönnek mellette vissza a kilók.

2010. jún. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Lehet! A 90 napos diétával is tudsz ennyit fogyni! De ami fontos, ne halogassd a mozgást! Ha most nehezedre esik mozogni, akkor legalább sétálni menj el 1-2 órát naponta, vagy esetleg vegyél egy kismamáknak szóló dvd-t. Azon olyan gyakorlatok vannak, amik nem megterhelők, de mégis megmozgatják az izmaidat.
2010. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a kedves válaszokat :-)


Orvosnál voltam amúgy, nincs semmi ilyen gond. Egyszerűen a múltkori 45 kiló fogyás után elkezdtem vedelni a cukros üdítőket és az édességet, úgyhogy hamar meghíztam. Akkor nem érdekelt.


Most teljesen rendbe van minden, napi 5x eszem és számolom a kalóriákat, szénhidrátot és a fehérjét. Természetesen csak egészséges ételeket, semmi káros.


A mozgás sem esik nehezemre, írtam, hogy heti 5x legalább egy óra aktív futás/biciklizés.

2010. jún. 2. 13:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Aki az ecetes "diétával" fogyott, menjen orvoshoz, mert nem az ecettől fogytott. Az u.tesómról így derült ki, hogy cukorbeteg. Ha ecettel és ilyen egyszerűen le lehetne fogyni, nem lennének kövér emberek. Pedig vannak...
2010. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha eddig még nem tetted, próbáld ki a Gastroyal Best of diétáját. www.zsiregetoklub.hu

Egészen biztosan le fog menni ennyi idő alatt az a 20 kiló ha:

betartod az étrendet és

megfelelő mennyiségű folyadékot iszol mellé (napi minimum 3 liter, de inkább 4)

2010. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
az ecetes vagyok, nem vagyok cukorbeteg, megnyugtatlak, voltam orvosnál, amúgy almaecet
2010. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!