Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet fogyni ennyit? 20...

Le lehet fogyni ennyit? 20 kiló 3 hónap alatt.

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve lefogytam 125 kilóról 80-ra, 7 hónap alatt. Tartottam is majdnem egy évig, de utána egy nagyobb csalódás miatt elkezdtem össze-vissza zabálni. 2-3 hónap alatt feljött rám 20 kg, most újból 100 vagyok.


Szeptemberben fogom megkezdeni az egyetemet és mindenképp szeretnék újból legalább 80 kiló lenni. Szerintetek le lehet fogyni ennyit, egészséges? Kb. heti 1,5 kiló lenne.


Az étkezésem teljesen rendben van, számolom a kalóriákat stb. és heti 5x mozgok egy órát.


18/F 185 magas


2010. jún. 2. 02:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

az almaecet amúgy vércukorszint-csökkentő hatású, ha együtt eszed más ételekkel, akkor kevésbé fog a cukrod megemelkedni, mintha nem etted volna az ételhez. ugyanez a helyzet a savanyúkáposztával is.

üdv, egy cukorbeteg


előző: hogy derült ki pontosan az uncsitesódról a diabétesz? érdkeelne, köszi, ha leírod

2010. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az almacet sok embernek nem jó mert ki marja a gyomor falat ha jó lenne szerintem ajálanák az orvosok más cukrosnak is, nekem még nem ajánlották csak az egészséges diétát.
2010. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

szia, én írtam az almaecetet. nekem dietetikus mondta, illetve cukorbetegek. ez nem azt jelenti, hogy úgy kell inni, ahogy az első hozzászólók írták: pohárnyi mennyiséget, hanem salátához dresszingként.

tudod, józan ésszel ;)

én sem eszem savat savval, hiszen az ugyanúgy káros. a savanyított káposztát is átmosom.

2010. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
bocsi akkor is ugy gondolom hogy nem kell almaecet sem a cukrosoknak sem a fogyásra vároknak sem én 14 kg fogytam a diétámal és ezért gondolom ha valaki egészségesen él és táplálkozik + fél óra torna ez elegendő nem kell almaecet. de a döntés mindenkinek a saját kezében van és mindenki másra esküszik
2010. jún. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!