Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jól csinálom,...

Szerintetek jól csinálom, lesz eredménye?

Figyelt kérdés

153 cm vagyok és 66kg... Szeretnék újra csinos lenni ezért számolom a kalóriákat a yazió aplikációval kb napi 900 kalóriat eszem. Inkább zöldség leveseket, teljes kiorlesű kenyérböl is egy nap max 100g ,édességeket nem eszem sem chipszet.

Egy héten 4x járok edzeni kb. 20-30 perc hasizom gyakorlat, gugulás, biciklizés, prés; utána egy óra elliptikus tréner el ami úgy 8-9 km. Ez az edzés elég hasznos hogy elfogytak? Régen nem volt bajom a kilókkal ezért fogalmam sincs ha jól csinalom e. Egy hete kezdtem ☺ És február közepéig lesz 2 és fél hónap, ez alatt sikerülni fog le adnom 6 kg? Koszi a válaszokat 🙂



2017. dec. 6. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg napi 900 kalóriát eszel, lesz eredménye. De 60 kilósan még mindig túlsúlyos leszel.
2017. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom. 50 kg ra szeretnék le fogyni csak ez az első lépcső a 60 kg 😊 nagyon remélem el érem
2017. dec. 6. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 900 kcal-t viszel be utana meg tobb kilo is vissza fogy jonni rad, sztem olyan 1200-1600 kcal-t vigyél be. Lassan de sikeres fogyást!😀
2017. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Így elsőre elég drasztikusnak tűnik a fogyókúrád. Ha ilyen keveset eszel nem lesz elég energiád, hogy sportolj. Ha kondizol igenis enni kell, csak a lényeg hogy mit. :) Amikor elkezded, izmosodni fogsz, ezért ne ijedj meg, ha nem érzed elég gyorsnak a súlycsökkenésed. Jól mondta az előző, hogy hosszú távra jobb, ha lassabban éred el a kívánt eredményt. Így nem fognak rögtön visszajönni a kilók!

És ha izmos leszel akkor nem is kell 50kg-ra fogynod. Nem a mérlegen lévő szám a lényeg, hanem amit a tükörben látsz.

Sok sikert, ha valami kérdésed van nyugodtan írj!

2017. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2017. dec. 9. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!