Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kaptam 400g nutellát, mit tegyek?

Kaptam 400g nutellát, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukám adta csütörtökön ezt a nutellát. Csütörtökön és pénteken még bírtam nem ettem belőle sokat . De ma kb 200g-ot befaltam belőle. Még maradt 100g, mit tegyek? Diétázom és egyáltalán nem hináyzik.. dobjam ki vagy faljam be?
2017. dec. 9. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

jaaaaj neee... edd meg(fald be)nyugodtan. Azán fogatmosol, és kész.

Tudod, nem a nutella hizlal, hanem a sok nutella, a sok szendvics, a sok kóla, a sok sülthús, a mégtöbb paradicsomos spagetti, és társai.


Ha tényleg diétázol, akkor tudnod kell, mennyit ehetsz ma még.


már csorog a nyálam ha a nutellára gondolok.

2017. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát az biztos,hogy ma már semmit nem ehetek. Ez 1000 kalória és 100g cukor kb ... szörnyű .eddig kb nulla cukrot ettem mármnit egy hónapja és szépen fogyni is kezdtem. Amúgy annyira nem is kívántam a nutellát,csak láttam hogy ott áll és az enyém. Úgyhogy szépen elekzdtem nyalogatni és mikor észbe kaptam láttam,hogy mennyi hinyázi :/
2017. dec. 9. 18:48
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha az elkövetkező egy hétben hozzányúlok azonnal felöntöm vízzel úgy döntöttem xd Most csak beteszem a szekrény hátuljára aztán remélem nem nyúlok hozzá jó sokáig
2017. dec. 9. 18:49
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

400 g - 200 g = 100 g ???

Hová lett 100 g?

2017. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

Ja, látom - azt írtad, hogy nem ettél belőle...sokat...

Hazavágtad a diétádat...most már edd meg a maradékot nyugodtan.

2017. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Vékonyan kenj meg vele puffasztott rizs szeletet. Nincs benne sok kalória, és elég kiadós. Akkor eszek ilyet, mikor kitör rajtam, hogy felegyek egy tábla csokit.
2017. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Diéta nem arról szól hogy csak száraz csirkét eszek barna rizzsel. Velem is előfordul, hogy kapok valami édességet és tudom, hogy úgy sem tudnám beosztani, hanem megzabálnám az egészet. Ilyenkor szépen megeszem a családdal, vagy ha megyek valakihez elviszem magammal és úgy esszük meg. Máris sokkal jobb.
2017. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem ettem meg a maradékot,azért szerintem számít az a +500kcal úgyhogy eltettem majd egyszer megeszem.

Azért remélem nem ment tőle tönkre a diétám.

2017. dec. 9. 21:49
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem ment tőle tönkre a diétád. Nyilván nem használt, de ha amúgy tényleg rendben van nem fogja visszavetni egy ilyen egyszeri dolog :)
2017. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem lépted át a kalória kereted akkor lényegtelen...

Kvázi ezen is élhetnél...ha benne maradsz a keretben, persze nyilván egészségtelen.

2017. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!