Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek napközben, hogy ne...

Mit egyek napközben, hogy ne este akarjak sokat és hizlalót enni?

Figyelt kérdés

Teljesen jól bírom az egész napot, olyat eszek, ami a fogyáshoz megfelelő. Aztán vacsoraidőben rám jön, hogy valami jó szénhidrát dús ízfokozóval teli kaját egyek.


Pedig nem éheztetem magam, nem is vagyok annyira éhes, egyszerűen csak megkívánom.


Mit javasoltok?


2017. dec. 11. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Lassan felszívódó szénhidrátokat, pl. barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, esetleg tészta, főtt gabonák, kásák. Zöldségek, paprika, paradicsom, uborka, káposzta, stb.
2017. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem ebben az segít nap mint nap, hogy beleépítem a diétába azokat a dolgokat is. Ha csokira vágysz, egyél egy keveset nyugodtan délelőtt, így este már nem fogod annyira kívánni és nem rontod el a napod, hiszen azt még felhasználja, elégeti a szervezet. Kétnaponta megehetsz 1-2 sort (20-40 grammot), és így kioltod a vágyat. Edzés előtt is jól jön az energia.

A másik tippem az, ha édességre vágysz, hogy vegyél ízesített vizet, amiben édesítő (Tescoban és Pennyben is van), és idd azt, ha édességre vágynál.

Kitartás :)

2017. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!