Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elmegyek egy dietetikushoz...

Ha elmegyek egy dietetikushoz összeállít nekm egy olyan étrendet amivel le fogyok? És 18 év alatt is lehet menni?

Figyelt kérdés
Mert ha megszabnák nekm pontosan h mit mennyit egyek és én tudom biztosan h jó az nekem akk betartanám

2017. dec. 15. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

"és én tudom biztosan h jó az nekem akk betartanám"


Szóval ha nem tetszik, amit a néni vagy a bácsi javasol, akkor nem tartod be :D Nyugi, akkor el se menj, nem fogod betartani :D


De alapból is felesleges menni. Aki magának nem tud diétát szabni, az egy szerencsétlen genetikai hulladék, világra nem való.

2017. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A neten is találsz étrendeket. Ha többet mondanál magadról (nem, magasság, testtömeg), kicsit többet tudnék mondani.
2017. dec. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1

Szerintem valahol eltévedtél...

Pont azt írta, hogy bármennyire is rossz, ha biztosan segíteni fog számára(eredményeket fog elérni vele), akkor befogja tartani, akkor is ha nem tetszik neki.


A netes étrendekkel az a baj, hogy az egy séma, ami csak az alapokat nyomja.

Azonban emberek vagyunk... egyediek.

Ezért van az, hogy még az sem elég ha ír egy magasság, testtömeg, nem, triót.

Mivel egy profi figyelembe veszi az egyéni igényeket is.

Pl.: Allergiák, betegségek, egyéni ízlési dolgok, jövedelmet, stb.

2017. dec. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dietikushoz. Ő az aki biztosan tud segíteni, hisz az a dolga. Neten amik vannak hááát... Nem igazán vállalnám be őket. Ki tudja azt igazán ki írta és h igaz e. Én mennék a biztosra ha ilyen problémáim lennének.
2017. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A dietetikus nem a neten fog neked étrendet keresni,hanem irat veled egy 3napos táplálkozási naplót,figyelembe veszi az étkezési -és a bevásárlási szokásaidat,és az alapján állít neked össze személyre szabott étrendet.Nem kell őket alábecsülni,lehet,hogy tud valami okosat mondani.(dietetikus)
2017. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mennyibe kerülne ez mekem?
2017. dec. 16. 11:48
 7/7 anonim válasza:
53%
szerintem ne foglalkozz ezzel ,ha még nem vagy legalább 20. Az emberi szervezet addig folyamatosan nő, még rengeteget változhat a tested, mert most próbálja ki a szervezeted, hogy mennyi zsír kell, mennyi nem. És ami a legfontozabb, ne vegyél zsírégető tablettát, az egy becsapás és igazából nem fogyaszt ve, csak a májadban lévő glükózból vonja ki a vizet, ezáltal nem leszel onyan nehéz, éhesebb is leszel, de zsír ugyanannyi lesz rajtad.
2017. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!