Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam kb.15 kg-ot es azóta...

Fogytam kb.15 kg-ot es azóta nem jött vissza semmi, ez, hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Ez kicsivel több, mint egy éve történt, kb. 3 hónap alatt ment le ez a 15 kg. Minőségi, megfelelő mennyiségű étkezés és mozgás segített benne. Amikor "elértem" a célom elkezdtem felhagyni a dologgal, már nem volt mi motiváljon és alapból szenvedés volt az egész, egyáltalán nem szerettem meg.

Eltelt azóta kb. 1 év és egyetlen egy kg nem szaladt vissza és nem változott a testem. (Ugyanazok a ruhák, a képeken is ugyanúgy nézek ki, stb.)


Óriási mázlim van vagy valami más oka van a dolognak?


2017. dec. 25. 10:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az meg, hogy kövér voltam ... Igen, az voltam. A szüleim folyton dolgoztak így mindig kész kajákat ettem.


Jó anyagi helyzetünk és szinte nem létező szülői felügyelet miatt azt ettem amit akartam. Ami legtöbbször különféle csipszek és gyorsételeket.


Ezen az sem segített, hogy kiközösítettek az általános iskolában így a kajába és egy MMORPG játékba menekültem.


Komolyan azért beszolsz, mert nekem több sulyt kellett vesztenem?

2017. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen, beszólok arra, hogy neked többől kellett fogynod, mert te beszóltál arra, hogy én milyen "keveset" fogytam. Ha nem 70 körülről indulok, hanem mondjuk 90-ről, akkor nekem is ment volna a 30 kg.


Te lehetsz az az ember, aki keresi azokat a kérdéseket ahol kevesebb, mint 30 kg-ot fogytak, aztán leírod, hogy az milyen kevés.


Nem vagyok kíváncsi a lehúzó, rosszindulatú "válaszodra". A te kedvedért nem fogok még 15 kg-t fogyni, mert nekem nem kell és az már beteges lenne.

2017. dec. 30. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!