Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatunk arcból és...

Hogyan fogyhatunk arcból és hasból?

Figyelt kérdés
jelenleg 178 cm magas vagyok és 70kg szinte mindig 63 kg szoktam lenni szeretnek visszafogyni. hogy csináljam?

2017. dec. 27. 20:30
 1/2 anonim válasza:
78%
Nagyon fontos, hogy ha fogyni szeretnél akkor nem csak 2 hétig kell rendesen enned, hanem vagy életmódot kell váltanod vagy figyelned kell arra, hogy amit lefogytál meg is tartsd. 2 fontos dolog van amik olyanok, mint Tomy és Jerry egyik nincs a másik nélkül. Ez a sport, mozgás és táplálkozás. Ha nem táplálkozol helyesen nem fogsz fogyni. Vagyis hiába futsz minden nap ha utána hazamész chipset enni és kólát inni. A másik a sport hiába eszel a legegészségesebben ha nem sportolsz. Tehát vagy a kettőt együtt csinálod vagy nem lesz semmi sem a tervedből. Fogyásnál tipikus hibák az úgynevezett koplalás, ezzel amilyen gyorsan leadsz 1-2 kilót olyan gyorsan vissza is fog jönni. Lehet, hogy birod 2 hétig a koplalást, de a 3.hétben már nem te hanem a szervezeted nem fogja birni és elkezdesz falni és falni, ez nem jó mert újra felszeded a sok kilót. Ez az úgynevett jojó életmód. Ha fogyni szeretnél az nem azt jelenti, hogy meg kell vonnod magadtól a finom dolgokat amiket szeretsz. Sokkal jobban fogod magad érezni, ha a szervezetednek is jó, ahogyan súlyt veszitesz. A saját tapasztalatomból tudom, hogy a napi 5x-i kevés evés nem mindig válik be. De ha neked igen akkor go ahead girl. De én például 3x étkezem egy nap mert én ha leülök enni akkor mondjuk nem csak egy negyed kiflit eszem, hanem kicsivel többet. Ezért azt ajánlom, hogy reggelire csinálj meg egy 2-3 tojásos rántottát/2 piritóst, nyugodtan tehetsz rá szalámit, sonkát mellé sok zöldséget/ 2-3 lágytojást/ zabkását (főzőttet) egy kis kakaóporral/ 1 szendvicset/ túrót gyümölccsel/ joghurtot figyelj rá, hogy a cukortartalma 12-13 grammnál ne legyen több, inni pedig mondjuk a csokis kakaó helyett idd meg a narancslédet (itt is érdemes a cukortartalomra figyelni) vagy csak simán egy kis tejet vagy egy pohár vizet, ebédre ehetsz nyugfodtan húst, krumpli/rizs/borsó szinte bármilyen növényi eredetű körettel próbáld kerülni a gyors kajákat ez a fontos. Vacsorára pedig jöhet valami könnyű szendvics, leves amit szeretsz. Az egészben annyi a fontos h mellőzzük a sok mesterséges cukrot, édesitőszert. Ezt azzal tudod elérni ha sok-sok gyümölcsöt eszel és igy a szervezetednek nem lesz cukorigénye hiszen pótolod a gyümölcsökkel, nem fogsz annyira sóvárogni a sok egészségetelen kaja után. Ha a három étkezés között megéhezel semmi baj, legyen nálad gyümölcs alma, banán, egy turmix akármi ami zöldég, gyümölcs ne feledd ezekből annyit ehetsz amennyit csak szeretnél. Később ha nagyon komolyan akarsz foglalkozni a táplálkozással figyelhetsz arra, hogy pl kevesebb banánt egyél a cukortartalom miatt vagy rendes krumpli helyett édes krumplit használj esetleg zöld almát egyél, de ez ráér. És ami a legfontosabb, ha mondjuk 5 napot figyeltél a táplálkozásodra és szombaton a barátaid egy szülinap buliba hivnak nem kell visszautasitanod a tortát, mi cimszó alatt te diétázol mert csak odafigyelsz mit eszel és magadért a te szervezetedért csinálod, nyugodtan megehtesz egy szelet sütit vagy megehettek egy zacskó chipset alkalom adtán Saját tapasztalatomból tudom, hogy ha én egyszer elkezdtek tortát enni, akkor néha túlzásba esem és több egészségtelen kaját eszem, minnt kéne, de néha napján lehet. Csak mértékkel!!!! És a sport azt csináld amit szeretsz ha kiskorodban szerettél úszni, akkor gyerünk az uszoda, ha a futást imádod akkor ne kinozd magadad az edzőteremben. Hasból hasprésekkel, hasizom gyakorlatokkal fogyhatsz. Én igaz az edzőtermekre esküszöm, de otthon is tudsz egy csomó gyakorlatot csinálni, szerintem menj fel a youtubra és ird be, hogy hasizomgyakorlatok vagy abs-workout routine at home és találni fogsz rengeteg gyakorlatot! Az arcod na igen, erre nincsenek különféle gyakorlatok ha fogysz arányosan mindenhonnan onnan is fogsz fogyni és ahogy csinálod az egészéges életmódot az arcod, a tested is meg fogja köszönni, valamint ki fogsz virulni és a bőröd is feszesebb lesz. Ne akarj 40 kilós lenni, mert magas vagy és a mostani súlyod is ideális, azért akarj fogyni, hogy te magad jobban érezd magad a bőrödben. Azt nem igerhetem, hogy újra 63 kg leszel, lehet hogy 75 leszel, mivel mikor a sirszöveteid izommá alakulnak,( ami nem azt jelenti, hogy egy kigyúrt állat leszel), akkor az izom többet fog nyomni, mint e zsir. Ezért ha egy hájas embert és egy csupa izom embert egymás mellé állitunk az izmos 2x annyit fog nyomni. Ne állj a mérlegre 2 naponta mert 3 kg az embereken alapból folyton le-fel csúszkál. És ez a lelekednek tesz majd csak rosszat, ha 2 hete rendesen eszel de még nem fogytál 2-3 havonta mérd magad! Látni fogod a változást de főleg érezni! Remélem tudtam segiteni, sok sikert!
2017. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
83%
azért gyümölcsből sem lehet enni annyit, amennyit akar. Az is fruktóz, legjobb délelőtt, délután/este zöldséget.
2017. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!