Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tartsam be a Norbi diétát?

Hogy tartsam be a Norbi diétát?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok, és szeretnék leadni 4 kilót decemberig, azaz egy hónap alatt. Megpróbáltam összeszedni 1. kategóriás kajákat, amiket itt be tudok szerezni a boltban, de elég kevés jött össze, amit szeretek is és meg is tudom venni, és mivel főzni se tudok nagyon, így az is lekorlátozza. Amit találtam mindössze: felvágott, virsli, alma, kiwi, csirkehús, rák, hal, ásványvíz, tea, tojás, tej, joghurt, sajt. Ebből hogy lehet kihúzni egy hónapig, úgy h ne őrüljek meg h mindennap ugyanazt eszem?
2008. okt. 25. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vannak még más gyümik is(pl narancs, grépfuit, mandarin), egyél oylat is. Húsból jöhet mi9nden ami sovány. Sovány tejtermékekből jöhet minden: tejföl is (12%os, sovány túrót, juhtúrót(brinza)->körözött(ez már rögtön két kaja), nulla zsír nulla cukor joghurtitalok, joghurt összeveverve műzlivel (délelőttre). A gyümiket eheted aszalva is és 100%os gyümilé formájában. Ehetsz puffasztott rizsszeletet is. Délelőtt ehetsz banánt, abból turmixot (vagy minden més gyümölcsből), műzliszeletet. Tejeskávét is ihatsz sovány tejből, édesítőszerrel. Kajáldákban: Midenféle főzelék (főzelékbárban pl). Gyros pita nélkül fele annyi mártással, mekiben saláta, éttremekben sovány husi zöldséggel. Édesség: cukormentes nyalóka, cukormentes rágó, gyümik. A tojást is sokféleképpen elkészítheted: tojásrkém, tükörtojás, rántotta(és bele mindenféle dolog pl sajt virsli, sonka,)főttojás, omlett. Ehetsz gombát is. ha van wokod, vagy esetleg megpróbálhatod a sima serpenyűt, akkor lehet kapni wokban elkészíthető fagyasztott zöldségmixet, abba tehetsz husit, és nem is bonyulul. Ha unalmas vmi akkor tégy bele más fűszert. Ihatsz light kólát is bár az nem egészséges. Ennyi jutott eszembe. Rem segítettem.:)
2008. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, ezek jó ötletek
2008. okt. 25. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!