Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. Help!?

Fogyni szeretnék. Help!?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, 185 cm magas és 86 kg. A felsőtestemen látszik meg a túlsúly. Elhatároztam, hogy megpróbálok egészségesebben táplálkozni és rendszeresen futni. Főként az előbbiben igénylek segítséget. Előre is köszönöm!
2017. dec. 28. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy sportolsz-e valamit,de kiprobalhatnad a kosarat,mert magas vagy,vagy elemhetnel futni/konditerembe.

Youtube-on meg ha beirod,hogy abs workout,akkor rengeteg videot talalsz


Az etkezes reszerol:En 58kh-tol 52.5-re fogytam le kcal szamlalassal 1.5 honap alatt.14 eves vagyok szoval ilyen korban konnyebb fogyni.


[link] ➡Probald ki,nekem sokat segitett.


A ch (szenhidrat bevitelt 100-120 g-ra kell csokkenteni,es a feherjebol minnel tobbet bevinni.

A Biotech USA-nak vannak fejerjeporai,ha izmot is szertnel felszedni,es zsiregetoi is,de ezel csak megfelelo etrend,es elegendo sport mellett hatnak.

2017. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, a kalória számolás jó dolog. Annyi a lènyege, hogy kalória deficitben legyèl. Mozogni meg azèrt jó, mert akkor nő a kalória keret is, de nem kell tüdőkiköpős sportokat választani feltètlenül, ha csak "gyorssètálsz", az is jó.

Nekem eddig 2 kiló a mínuszom, másfèl hónap alatt. :)

Nem sok, de egèszsègesebb a fokozatos fogyás, mint a hirtelen.

2017. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
47%
Egyél kevesebbet és kezd el edzeni. Az ilyen csoda fogyókúrás tablettákat meg felejtsd el, pénzkidobás.
2017. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!